Kanca (Rock) - İzmir

anemininbascisi demiş ki:
PF - Shine on you crazy diamond'ı kanca olarak calıyor musun ? Begümle dinlediğimde çok hoşnut kalmıştım. Serhat'ın da cok güzel söyleyeceğinden eminim..

Soner'cim bence "shine on you crazy diamond" orda kalsın. Pink floyd'tan "Money" ye ne dersin yada başka birşey...

walla elimizden geldiğince hepsini yapmaya çalışcaz arkadaşlar çünkü istediğiniz şarkılar çok güzel.Soner şu ''money'' işini bi düşün yaw :) , bence fena olmıycak.Shine on you crazy diamond zaten wodoo nun çaldığı bi şarkı , biz farklı bi pink floyd klasiğini de bornovaya dinletelim diyoruz...Bana kalırsa çok güzel olacak...

roxanne demiş ki:
ben nacizane bir istekte daha bulunacağım...serhat "epitaph" söylerse, tabi grupta seslendirirse..bornova yıkılır diye düşünüyorum......
roxanne demiş ki:
grup elemanları epitaph konusunda ne düşünüyorsunuz....
Katilmadan edemeyecegim walla, epitaph bence de ortaligi yikar gecer.
Ayrica ciddi bir Pink Floyd sevdalisi olarak Money fikrine daha sicak bakiyorum. Shine on your crazy diamond uzun kacabilir belki. (13.30) Ayrica klavye olmadan, o tadi alabilecegimizi de düsünmüyorum açikçasi. Tabi bunlarla beraber Bornova'ya daha önce duyulmamis, calinmamis Pink Floyd parcalarini dinletmek gerekliligi fikrine de katiliyorum. Ee bunu da yapsa yapsa Kanca yapar zaten.
Sabirsizlikla bekliyorum. Basarilar, kolay gelsin...

selam..bugün arkadaşımla tel.de konuştum,sizi h.sonu guardian da dinlemiş,acayip beğenmiş,anlat anlat bitiremedi,özellikle repertuarınızı...sizi hiç dinlemeye fırsatım olmadı,ama en yakın zamanda gelicem söz...tebrik ederim şimdiden

ehe o zaman bende bi istekte bulunayım Sting- English man in New york... ama bunu çalarsanız öyle bar flan yıkılmaz baştan söyleyeyim fakat dinlemeyi çok isterim...

Benimde bir isteğim var ! ''Purple rain '' istiyorum bende arkadaşlar. N'olur çalın ya! Biliyorum şimdi bizimkisi de bi yerlere su kaçırmak gibi oluyor , herkes bir şarkı istiyor , yani sizin işte zor be abicim :) ,ama insan böyle gruptan istiyebiliyo ancak böyle özel şarkıları..O yüzden mazur görünüz bizi ve kırmayınız kalplerimizi....
n'olur çalın yaaa!

Firewall demiş ki:
walla elimizden geldiğince hepsini yapmaya çalışcaz arkadaşlar çünkü istediğiniz şarkılar çok güzel.Soner şu ''money'' işini bi düşün yaw :) , bence fena olmıycak.Shine on you crazy diamond zaten wodoo nun çaldığı bi şarkı , biz farklı bi pink floyd klasiğini de bornovaya dinletelim diyoruz...Bana kalırsa çok güzel olacak...

Serhat, abi düşündüm taşındım olur abi çalın :) :) hehe şaka bi yana cidden çok güzel olur.

Steve Wonder -Superstitions, Sting - Mad About you, Moon over Bourbon Street de diğer istekler arasında..

Selamlar arkadaşlar! Sonunda üye olmayı başardım. :D Artık ben de buralardayım. Tüm yorumlar için teşekkürler.Ama tabi fazla da abartmamak lazım.Çünkü bu tür durumlarda insan vücudunun belli kısımları kalkabiliyor.Grup elemanlarının böyle bir durumdan pek hoşlanacaklarını sanmıyorum :) :)
Bu arada şarkı isteklerine devam! İstediğiniz tüm şarkıları yapamasak ta en azından hepsini dinleyip değerlendiriyoruz.

Hysteria,Englishman in New York,Purple Rain vb. hepsi süper şarkılar ama bunların hepsini yapacak olursak bizim bütün repertuar sessiz sakin şarkılarla dolacak.Bu da bar sahiplerinin pek istemediği bişey.Yani aslında bizim aradığımız hem daha gaz hem de kaliteli şarkılar.(öbür türlü işsiz kalırız arkadaşlar :( )Ama tabii ki aralarından bir iki tanesini seçip yapabiliriz.
Bu arada Glamruless'çiğim trampet bakmaya yakın zamnda gidicem(belki yarın belki yarından da yakın :) ) istiyosan gidelim birlikte.

Geri