Ortaya Karışık (Funk) - Ankara

Ortaya Karışık 5 kişiden oluşan Ankara'lı türkçe sözlü Funk yapan bir gruptur.

Davul:Mehmet Çevikaslan
Bas:Cem Tuncer
Gitar:Cengiz Taşkın
Klavye:Olcay Demirci
Vocal:Serdar Yazıcıoğlu

www.nokiasupersound.com da "Keşke" isimli funk şarkımızla yarışıyoruz...
Desteklerinizi bekliyoruz...Tüm diğer ankaralı gruplara başarılar...

şarkıyı dinledim... oldukça başarılı... piyasada dinlediklerimizden oldukça farklı ve onlara alternatif olabilecek güzellik ve de başarıda...

güzel işler takdiri hak eder...

bravo ve kolay gelsin bu yolda...

sevgiler..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bird-y:şimdilik betelere yoğunlaştık ama yakında bar programları da olsun diye görüşüyoruz barlarla(konsere ise her zaman varız ama güzel bir organizason filan olsa keşke),hayırlısı diyelim...Serginal:çok sevindim yazdıklarına teşekkür ederim emek verdikten sonra takdir edilmek çok hoş...Kendinize iyi bakın görüşmek üzere...

Sitedeki herkeşi www.nokiasupersound.com'a girmesi ve ortaya karışık'ı dinlemesi konusunda seferberliğe davet ediyorum. biz beğendik. siz de bi bakın :D

Dinledim sizi.Nacizane birşey söylemek isterim. Kayıt olayının bu kadar önemli olduğu bir yarışmaya keşke daha iyi bir kayıt yapıp yollasaydınız. Yine de başarılar.

bu arada Bossanova çalmadığın bir grup var mı, kaldı mı arkadaşım :)

Ehehe Eminecim bir sen kaldın zaten :p
Yanlış anlaşılmasın ben çalmıyorum bu grupta çok sevdiğim dostum Cem Tuncer çalıyor bassları...Çok da harika bir iş çıkarmış kanımca...Neyse sevgiler tekrardan:)

elbette kayıt olayında sınır yoktur..yaparsın."keşke şurası şöle burası böyle olsun dersin" ama hücüm kayıt için oldukça başarılı diyorum nacizane :)

RunRabbitRun demiş ki:
Dinledim sizi.Nacizane birşey söylemek isterim. Kayıt olayının bu kadar önemli olduğu bir yarışmaya keşke daha iyi bir kayıt yapıp yollasaydınız. Yine de başarılar.

kanal kayıt yapmayı çok isterdim ben ama vakit yoktu,5 gün vardı yarışmaya katılmak için :) Ancak iyi bir hücüm kayıt yaptık diye düşünüyorum...Yolladığımız kaydın da kalite olarak sitedeki diğer şarkılardan kötü olduğunu düşünmüyorum...Miksajla alakalı bir iki içime sinmeyen şey var ama kalitesiz bir kayıt değil bence...
Kayıt kalitesi dışında parça için ne düşünüyosun onu da merak ettim hani en önemlisi bu mu ki acep?

Serginal demiş ki:
elbette kayıt olayında sınır yoktur..yaparsın."keşke şurası şöle burası böyle olsun dersin" ama hücüm kayıt için oldukça başarılı diyorum nacizane :)

bizi sevindirik etmek için mi doğdun moruk :) olumlu eleştrilerin için çok teşekkür :cigara

Bossanova: Süpersin moruk link için teşekkür bi de siz bu basçıların ying-yang takıntısı nedir nedir yaf :p Victorcular siziiiii :-D

jelly demiş ki:
Bossanova: Süpersin moruk link için teşekkür bi de siz bu basçıların ying-yang takıntısı nedir nedir yaf :p Victorcular siziiiii :-D

Moruk ayıp ettin ya ne demek :D Yin-yang e gelince valla Victor'dan değil ben bas çalmadan önce de takıntım vardı yin'e.. 8) Ama olayı Victor abimiz tetiklemedi dersem de yalan söylemiş olurum tabi :LOL:
Ha bu arada bir ara tanışalım mağaza ya gelin de :p Neyse öpüyorum ;)

grubun basçısı cem i tanıyorum çok iyi bir müzisyendir aynı zamanda istasyonun da basçısıdır, iyi bir müzisyen ve iyi bir dosttur, başarılar:)

Geri