Midi Klavyeden Anlayan Acil Yardım

'Diğer Enstrumanlar' forumunda dramondd tarafından 18 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar midi klavyemi kullanma konusunda zorlanıyorum yardım edebilecek bir yiğit yokmu

2. nasıl bir zorluk yaşadığını belirtirsen daha cabuk yardıma ulaşırsın bence.

razielpap bunu beğendi.
  3. Driverni bulamadım en baştaa :(

4. dostum driverını bulamadım diyorsun ama modelini bile yazmamışsın. ağzından zorla laf alıyoruz. tam olarak sıkıntın ne, cihazın modeli ne yazarsan yardımcı olunur.

5. hocam kusura bakmayın alet creative blasterkey 49 şimdi m audio ses kartım var ben midi bağlantısı ile klavyeyi pc ye taktım lambası da yandı ama driveri olmadan çalışmıyor tanımıyor sanırm

6. midi klavyeyi usbden direk pcye direk bağlayıp denedin mi ? bir de midi klavyeyi bağladıktan sonra hangi programı kullanıyorsun ?

7. Adobe kullanıyorum klavyenin midi girişinden takıp ses kartina giriyorum klavyede usb giriş yok zaten

8. internetten işletim sistemine uygun driver indirip deneyebilirsin o zaman. kullandığın programının midi settings veya preferences tarzı ayarlarını da kontrol et.

9. hocam dediğim gibi driverini bulamadım bir türlü

10. bahsettiğim ayarlara baktın mı peki ? bazen cihazı görse bile oralardan seçili hale getirmek gerekiyor. in out ayarları felan da var.

11. normalde creative ses kartında kendisi görüyormuş ama başka ses kartında driveri kurluması gerek o olmadan hiç bir şekilde olmuyor

Bu Sayfayı Paylaş