He-Man and The Masters Of The Universe

'Forum Meydanı' forumunda anti-social tarafından 22 Kasım 2005 tarihinde açılan konu

1. Hiiiiiiiiiiiimen nıınıııııııınınınırııııııııııııııın,

Gölgelerin gücü adınaağğğğğğğğğ güüüüç bende artığğğğğğğğğkkkkkkkk!

He-Man severler yok mu burda :D dün full time soundtrackini dinledim acaip duygulandım,çocukluğum geldi aklıma

2. Hehe, İskeletor, çocukken en sevdiğim karakterdi. He-man e de kıl olurdum açıkçası :)

Süper çizgi filmdi, bulsam izlerim yine hepsini baştan...

3. :)
    Orko vardi :) ne sevimli yaratikti o,gerci pek bi işe yaramiyodu sanirim
    ben kücükken trt prime time da veriyordu He-Man 'i
    :)
    Adam aslinda bize kücük yasta , enerjimizi,gücümüzü
    gereken yerlerde kullanmamiz gerektigini ogretmeye calismisti belki...Sadece gerektigi zamanlarda ''Güc bende artik '' diyerek . serpiliyor daha da bir cosuyordu :)
    bize kalsa her sabah kalkinca , canin sıkılınca '' guc bende artik''
    cok güzel cizgi filmdi...off

4. He-man hiç de gücümüzü gereken yerde kullanmamız gerektiğini öğretmiyordu bana kalırsa. Odun gibi adamdı, hep senaristlerin kıyağıyla yeniyordu kötüleri :)

İskeletor o kadar uğraşıyordu, kafasını kullanıyodu, planlar yapıyodu, tam son anda salakça yeniliyodu (senarist tarafından yaptırılıyodu tabi bu) , He-Man de ayı kuvvetiyle kazanıyodu sonra. :D

O gün bu gündür zorlama "iyiler mutlaka kazanır" senaryosuna sahip film ve çizgifilmlerde, hep kötüleri tutarım. Fakat "Star Wars" gibi, sağlam senaryoya sahip kurgularda ise iyileri tutuyorum :)

5. Hayvanadam kraldı yav İskeletor'un kankası... He-man gaydi bence pembe body alta tayt falan...

6. Bu kadar tesadüf olur, biraz önce HeMan'in intro videosunu izledim hatta kaç gündür msnde adımı iskeletor yapmış durumdayım.
    İskeletor en sevdiğim 3 çizgi film karakterinden biridir.
    By the power of the Greyskull, I have the poweeerr!!! :)

7. Diniş bir kanalda He-Man kılıcı çekip "Allahın gücü adına" diye bağırıyormuş bir rivayete ğöre...

8. hayvan adam en süfer çeviridir bence :D bi de orko sanırım sonda çocuklara ders veriyodu bu bölümün anafikri fln diye :)

9. Abi sadece hayvan adam değil "Tos tos" vardı galiba bi de :D ölürdüm gülmekten ya. Ben de çok severdim, şimdi yayınlansa izlerim valla.

10. bugün arkadaşla iddaya girdik okulun(ankara hukuk fakültesinin) önünde(hatta hoca girişinde de olabilir) bağıracam 'gölgelerin gücü adınağğğğğğğ!' diye bana kılıç alacak ama yanında daha büyük bişey vermezse yapmam :mrgreen: o kadar gaza geldim yani,okulda bile himen dinliyom siz düşünün

11. :D

Ben de karşına geçip "Yeheheheheheeeeeeeeeeh, gebericeksin Hiymeeeeeeen" şeklinde bağırayım ince bi sesle...

12. Bu serinin (She-Ra da dahil) en tipik özelliği şuydu:

Yaşlı maşlı farketmez, erkeklerin alayı herkül, kadınların sinsilesi taştı. Bkz yukarıdaki resim :)

13. Gelecek yaz ya da ondan sonraki yaz filmi geliyor. Sevenlere duyurulur...

14. Yine mi?

Zaten bir filmi vardı? Dolph Lundgren'in oynadığı???

15. Orko sağa sola saklanıyordu Heman da.En çokta onu bulmaya uğraşıyodum.Bölüm sonlarında gösteriyordu hep.

16. O sakın "She-Ra" daki rengarenk bir koalaya benzeyen garip yaratık olmasın ;) :D

17. Olabilir dur kafam karıştı. :D Orko da birşeyler diyordu ama bölüm sonlarında..

18. o she-ra da ya :D ,ben onu bulacam diye seyreemezdim doğru düzgün :D orko ondan daha karizmatik ayrıca

19. tam bilmiyom da she-ra daydı sanırım bi gölge kadın vardı o zamanlar fantazilerimi süslerdi.. ne biliim yüzü görünmezdi ya heralde ondan .... bu arada hayvan adama da bayılırdım...

Bu Sayfayı Paylaş