Pickguard Yaptırmak

fiyatları çok uçuk bana göre.65 lira civarında.ebayde 5 10 dolara falan var.acil pickguard bulmam gerek ve orjinal çizimleri bir türlü bulamıyorum.var mı alternatif fikirleri olan.kendim yaptırmak istiyorum ve cuk oturmalı ki hem zaman hem de param boşa gitmesin.10 deliklidir aradığım pickguard

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sağol ilgin için ama ben satın aldım bunu 76 tl ye penna müzikten.daha uygununu bulamadım.ama kalıbı çizip marangoz vb. bir yere gidip bir sürü yaptırmayı düşünüyorum.

Ben bir kere denedim o işi, aluminyumdan yaptırttım, hem para gitti hemde olmadı.Gerçekten işi önemseyecek üzerine düşecek biri lazım, ama yerinde olsam ( anladığım kadarıyla fender için arıyorsun) hiç maceraya girmez hazırını alırdım çünkü garanti.Misal kenarlarının PAH' lanması yani açılandırılması lazım onuda herkes yapamıyor daha doğrusu öyle bir cihaz olmuyor.Ha bu işi yapan ve tecrübeli birini bulursan o zaman tamam, yada cnc tezgahı için hangi programı kullanıyorlarsa öğren nette fender pickguardın hazır çizimi yani projesi vardır herhal o şekilde yaptırabilirsin.

Geri