Metallica'dan Vans Yorumu

'Haberler & Etkinlikler' forumunda raccoon tarafından 23 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. Metallica üyeleri vans markası için ayakkabı tasarlamışlar.

Tasarımlar;

James Hetfield
    Lars Ulrich
    Kirk Hammett
    Robert Trujillo

Favorim Kirk'inki. Zevkli adam vesselam.

Dilerseniz şurada satın alabilirsiniz;

http://www.vans.com/eventsites/category/music/metallica/

2. Kirk Hammett'te ne zevksiz adammış arkadaş. Eskiden salı pazarlarında olurdu bez ayakkabı adı altında. En pahalısı 5 milyon olan. :)

Edit : En altta "foverim Kirk'inki" yazısını gördüm :eek:

3. hahahhaha:)

Yok hocam zevk meselesi.

4. Şöyle videolarda mevcut. Vans'ın sitesinde diğer elemanların da videolarına bakabilirsiniz.

Not: Ben de James'in ayakkabısını sevdim :)

raccoon bunu beğendi.
  5. Bandidas hocam senin nicki ne zaman görsem aklıma bir arkadaşım geliyor yahu. Badidas marka terlikleri vardı. Aaah ah. :)

Bandidas bunu beğendi.
  6. Maliyeti 5-10 dolara geçmeyecek ebayde max. 25 dolara satılan muadilleri varken bunlara 85 dolar vermek.Kapitalizm, pazarlama, sömürü... çok güzel şeyler yapan olursan tabi ki :)

korhandere bunu beğendi.
  7. Şimdi de “Kill ‘Em All“un 30. yılı şerefine yeni bir tasarım işine girmişler.

8. bu daha mantıklı olmuş diğerleri yemedi tabi :) link var mı?

9. fiyatlar daha makul normal vans fiyatına gelmiş aslında bu da hala pahalı ama.. metallica üyeleri az para istemiyor demek bu.

10. 4 tane Vans yan yana anca bu kadar çirkin olabilirmiş :D Bu işleri tasarımcılara bırakmak gerektiğinin kanıtı olmuş.

11. Ama neden?

12. Ergen Rock'çıların Metallica tonu elde etmeye çalıştığını görmüşler.

Kaykay ayakkabılarında "neden olmasın" demişler.

Yakında Emg81 85 setli kaykay yapacaklarmış.

umutdemirel, JimRoot ve whok2 bunu beğendi.
  13. Bayadır yeni videosunu izlememiştim Kirk ün saçları beyazlamış bir garip oldum (n)

14. Hepside çok zevksizmiş. Kiss'in ayakkabıları daha güzeldi.

15. Bunlar güzelmiş. :D Metallica'nınkiler kötü ama. :D

16. şu başlıktaki ilk 4 ayakkabı modelini gördükçe sinirim bozuluyor yahu bildiğin bez ayakkabı azıcık bir tasarım ekler birşey yapar adam gidip siyah bez ayakkabı alırım pazardan aynı mantık vans lar sanki dünyanın en süper bez ayakkabısı gibi lanse edilmiş.Signature yapacaksan hakkını ver bu ne lan böyle. Kill em all grafiği de 80 lerdeki kareli pixel özürlü baskılar gibi olmuş tamam 80 ler ruhunu ver de paçozlukla verme de mi? sene olmuş 2013 adam bir gölgelendirme birşey yapar azıcık çözünürlüğü arttırır 100x50 cm lik afişe 640x480 çözünürlükte basım gibi olmuş. Bilmiyorum biz de mi sorun var? harbi çok kötü olmuş yani.

Kill em all için gelsin pixel terk vanslar için gelsin dikişler arasında boğulan albüm kapağındaki çekiç için gelsin:

17. larsınki best..

18. Lars'ın ayakkabısı iyiymiş.

Bu Sayfayı Paylaş