Cevapsız Arama

Bir japon korku filmi.Bence japonlar özellikle son yıllarda korku filmi olayını astılar.Efektler cok güzel.Ayrıca filmin konusu bazılarınıza sıradan gelebilir ama cok karmasık bir kurgusu var.Filmin sonu da basından beri süre geldiği gibi anlamsız bir sekilde bitiyor.Filmin konusunu çözebilen varsa banada anlatırsa sevinirim :LOL:

filmin konusunu cozemeyenlerdenim ben de. bir de telefonda calan melodiye hayran kaldim super :) arayan numara kendinizinse ve calan melodi de o olursa isler degisir tabi. :)

evet japonların korku anlayışı kesinlikle takdire şayan :D bu film bence konu açısından başarılı, en azından filmin büyük kısmında merakınız artıyor lakin sonu biraz hayal kırıklığı bence :D telefonlara takılıyor insan gerçekten, japonlar yapmış demekten alamıyor kendini :p

• Konu Sahibi Konu Sahibi
leftmedying demiş ki:
evet japonların korku anlayışı kesinlikle takdire şayan :D bu film bence konu açısından başarılı, en azından filmin büyük kısmında merakınız artıyor lakin sonu biraz hayal kırıklığı bence :D telefonlara takılıyor insan gerçekten, japonlar yapmış demekten alamıyor kendini :p
İşte olayı çözmüş bir arkadasımız.Helal olsun :p

Bir korku filmi bu kadar mı saçma olabilir?
Saçma olduğu yetmezmiş gibi sonunu bağlama korkusu yaşamış olacaklar ki iyice zıvanadan çıkmışlar,konular,olaylar,kişiler birbirine karışmış durmuş.Film konusunda yeteneksiz buluyorum japonları.
Ceki Çeni de sevmem zaten..O çinlimiydi yoksa :)

hep konu aynı birinde bi video kaset izliyor birinde siteye girince şimdide telefon çalıyor artık daha orjinal fikirler olabilir diye düşünüyorum

ben de izledim ama pek değişik değildi açıkçası.
güzel çekmişler ama diğerlerinden farklı bir film değil ; + korku filmi değildi.

ama melodiye ben de hasta oldum, bulup indirmeyi planlıyorum. ya böyle şüphe çeken, tuhaf bir melodi. telefonum öyle çalsa süper olurdu.

sinemayı izlerken, tam birine ölüm çağrısı geldiği sahnede, sinema salonundaki birinin telefonuna çağrı geldi. kadın kalp krizi geçiriyodu :D

Geri