Sim (Rock) - Ankara

selçuk selçuk kedi olalı bi fare yakaladın helal demonuzu dinledim çok iyiydi devamını dört gözle bekliyorum . (sen kimsin dersen davulcu heyyy joee,mr. cap driver ,((semih)) şimdi belki hatırlarsın kıhkıhkkkk) msn imi ekle

Waaaaaay Başar, sanırım semih bahsetti parçadan, çok saol kardeş, yeni parçalar gelecek yakında ara ara dinle bizi :) bu arada cap driver diildi, cab driverdı :p ...

hehe yönetmen olarak bizzat cevaplayım benden duyun o zaman, evet büyük bi kısmını tamamladım klibin, kayıt sırasında aldıımız görüntülerden oluşturuorum o yüzden uğraştırıo biraz beni, yeteri kadar görüntü yok çünkü, ama çıkabilecek en iyi klibi hazırlıorum haberiniz ola, bi de şu finaller bi yandan sıkıştırıo beni ama bi 3-4 gün sonra kurtulucam iişallah hepsinden ve tamamlamış olucak klibi de...

Önemli Değil Fatih Kardeşim :) Serhatın yapmış olduğu ince bi sitemmi desem yoksa esprimi.. onun adına konuşmak anlamsız olur bu arada bende ankaradayim ya Görüşelim Telefonda görüşmüştük bira mira :)

merhaba.. demonuzu ve klibinizi dinledim çok beğendim.başarılarınızın devamını dilerim.darısı bizim başımıza :) ankaraya çalmaya geleciğiz umarım sizide dinleme fırsatımız olur..

Şubat ayi itibariyle sim ile tüm iliskilerim bitmiştir. Su anda istanbulda "Re-Maersk" adli yeni grubumla sahne ve demo calismalarina devam etmekteyim. Tüm TURKROCK uyelerine duyurulur ;)

Arkadaşlar, 27 Nisan Perşembe günü yeni kadromuzla ve yeni adımızla Hacettepe Rock Şenliğinde olucaz, araya başka bir konser girmezse ilk sahne alışımız olacak, heyecanlıyız duyguluyuz ankaragüçlüyüz (yok, böyle değildi sanırım!!), bizi yannız bırakmamanız dileğiyle...

Yeni kadro:

Vokal: Gözde Özyurttaş
Gitar:Selçuk Eser
Gitar:Çağan Cebe
Klavye:Fatih Peşmen
Bass:Uygar Bilir
Davul:Gürel Baltalı

İsim değiştirme mevzumuzda şöyle ki; sim Fatih'in proje gurubu olarak çalışmalarına devam edecektir, biz bu kadro ile 70s 80s Hard Rock, Progressive Rock, Glam ağırlıklı bir repertuar ve de kendi şarkılarımızla canlı performanslarımızı gerçekleştireceğiz (konserde Dünyaya Neden Geldimki de icra edilecektir bu arada), yeni besteler de gelecek herşey çok güzel olacak, heyoo!! pembe bulutlar mavi kuşlar!!!( O ne lan??).... Ama şu an için adımız tam olarak kesinleşmedi, Sim&Sons dedik, Hard Romance dedik ama gurup olarak herkesin onayladığı bir isim seçemedik henüz, gelişmeleri burdan bildircez...
Haberleri okudunuz...

Hacettepe Rock Şenliği bu kadroyla ilk konserimiz olacağından bizim için çok önemli. Yayınladığımız tek şarkıyla bizi seven tüm arkadaşları konserimize bekliyoruz. Repertuarı beğeneceğinizden eminim. Ayrıca yeni şarkının aranjmanına başladım, yetiştirebilirsek şenlikten önce asmayı düşünüyorum. Yakın zaman içinde birkaç konser daha gözükmekte, onlardanda bahsederiz vakti gelsinde hele bir.

hacetteperockwebiin2ad.jpg

Geri