Akustik Gitar Önerisi?

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda tobascus tarafından 27 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. bu aralar bir akustik gitar almak istiyorum ama akustik gitarlar hakkında fazla bir bilgim yok şöyle bir araştırdım kendi bütçeme göre (200-300 TL) fender cd-60, washburn D10SCEB, takamine g220, İbanez AEG8E buldum 2. el alacağım zaten peki bana bu 4 ünden hangisini önerirsiniz yada bunların dışında ne önerirsiniz aradığım özellik aslında tonu ve klavyesinin rahat olması özellikle klavyesi önemli benim için.

2. Bende yamaha var satılık. Kaliteli çalım imkanı sunuyor. "Bilen bilir" güzel bir tonu vardır ;)

3. Bu dördü arasında Washburn ama D10 ve D10S farklı gitarlar, o arada S harfi yoksa gitar pek bi şey etmez.

4. Oha fiyata gel. =) Bu gitarın ederi bu değil, Zuhal Müzik uçmuş resmen ama 300 TLye alınır, yenilerinin kafası eskilerinden daha güzelmiş bu arada. Ben 10 - 12 yıl kadar önce kullanmıştım, o zamanlar piyasada bulunacak en iyi gitarlardandı ama Laglar çıktı şimdi, Cort falan baya iyi modelleri var. Dediğim gibi 300, bilemedin 400 TL için iyi gitardır Washburn.

5. çok teşekkürler gitar 300 TL bu arada

Bu Sayfayı Paylaş