Sadistic spell

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda canawar tarafından 9 Aralık 2003 tarihinde açılan konu

1. Lise yıllarımda bu grup yüzünden disipline gitmiştim.Ama bu bile sadistic spell dinlemekten vazgeçiremedi beni...Şahane bir grup görüşümce...Yanlız şu aralar pek sesleri solukları çıkmıyo...Bilgisi olan varsa yazsın...Tartışalım heriflerin müziklerini...

2. Bir aralar şu satanzim davalrında adı geçmişti.

3. ankarada ki black metal konserini organize ettiler en son ve süper bir konserdi. Episode 13, Pogrom, Lost Infinity, Aradin Azun'la birlikte çıktılar.

Tolgahan : vokal
    Murat : gitar (episode13 aynı zamanda)
    Serkan : gitar(episode13 aynı zamanda)
    Sinem : bas gitar
    Gökhan : davul

thrash alt yapılı black metal tarzları.

fakat tolgahan ve sinem gruptan cıktı sanırım.En son bir site de 20 yaşından büyük vokal arıyoruz diye bir haberleri vardı.
    Astral Division dinlenesi bir parça

Satanizmle alakaları yoktur :D

4. Katilıyorum sana :lol:
    En azından dinleyenlerin :lol:
    Tekrar dinlemeyi çok istiyorum fakat ses seda çıkmıyo hiç???

5. Ya ben hiç canlı dinlemedim elemanları...Belki de haklısındır bilemiyorum ama albümleri çok güzeldi...

6. Ya yanlış anlayın sadece öyle adları geçmişti gazetelerden birinde.Kusura bakmayın büyük olasılık birlerinin taş atması ya da başka bir olaydır...

7. gitarsitleri ayrıldı onların

8. Üzüldüm bu olaya...
    Peki yeni bir gitaristle devam ediyorlarmı?

9. şu an bi bilgim yok.. ama 4-5 ay önce gitarist arıyolardı...tahminimce yeni gitaristlerini almışlardır....

10. Ben girseydim :lol:
    Neyse geyik bi yana yeni albüm istiyoruz... :metal

11. çıkmaz bence :)

12. adamlar satanist ve de faşist...

13. ayrıca tolga nın da eski bi bakanın oğlu olduğunu duymuştum.hangi parti olduğunu tahmin edebilirsiniz?

14. .........

15. faşistliği nerden gelirse o parti işte.. AUUUU partisi dimi

16. Ya işi siyasete dökmeyin bence müzik yapan insanları sağcı solcu diye ayırmayalım...Kötü de olsa kendi seçimi...
    Güzel müzik yapıyorlardı kanımca...

17. iyide biz dökmüyoz ama onlar döküyor işte.

18. Bu sözler sana aitti sanırım...
    Daha öncesinde işe siyasette karışmamıştı...
    Sevgiler...

19. Tabii siyaseti katmamak gerekli.Ama işte....

20. İspatın var mı? Şarkı sözleri ya da röportaj beyanatları filan?

Eğer elinde böyle bir delilin yoksa iftiracı durumuna düşersin, iftira atanlar da bu forumda barınamazlar.

Haberiniz olsun.

Bu Sayfayı Paylaş