Diskodisko (karayip oyun havaları) - Ankara

diskodisko bir dans kover grubudur. bluesdan reggaeye, latine.. her türlü oynak müzikten oluşan bir repertuarı vardır. ilk sahnesini "savaşma güreş konserler serisi"nde 27 kasım pazar günü almış ve hem oynamış hem de herkesi oynatmıştır. (savaşmagüreş her ne kadar dans pisti biraz dağıtılmış olsa da pank konseri serisi olarak düşünülmemektedir)
3 aralık cumartesi günü DİP barda tekrar sahne alacağız. daha sonra çeşitli yerlerde programlarla karşınızda olacağız...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
eksik bilgileri doldurunuz:
grup elemanları:
gitar ve vokalleri profesör ve doktor paylaşıyorlar.
basları Dekan MM inletiyor.
davulları Doçent K. yıpratırken,
trombonu Başmühendis M. ağlatıyor...

izleyip kötü diyen kimseyle karşılaşmadım ve bence 24ündeki konserde günün en iyiside diskodiskoydu bu kadar açık söylüyorum yakında yeni sürprizler şok açıklamalarla devam edecez

al işte "oyun havası" yazdım; olmuş "dance cover"
dans'ı bari türkçe yazsaydınız. DANS DANS DANS, türkçesi var bak. TURKrock değil mi burası?
nedir bu totaliter rejim ya? grup benim, varsa dinleyici de benim. tarz konusunda hiçbirşey söylememeyi tercih ederim ama illa ki yazın demişsiniz. insanları eğlendirme amaçlı bir soytarıyım; orada da "oyun havası" olarak görünmesini istiyorum. sitenizin prestijine mi dokunuyor? öyleyse hemen atın beni; grubun başlığını da isterseniz kendi isteğinize göre editörlerinize doldurtun...

Funky&Reggae Party!

DiskoDisko 24 aralık saat 17:00da 24(eski dummy) barda!
dansetmek oynamak için ne lazımsa o akşam sahnede olacak!
giriş 5lira ve ilk bira dahil içerdede bira 3lira!
hem hesaplı hem eğlenceli daha ne olsun??!

kayıt yok.. showband'iz zaten. burada çalan kişilerin beste çalışmaları, "ömürm parklarda geçti" ve "dengesiz herifler" isimleriyle bulunabilir. belki o bestelerden repertuara uyan olursa çalabiliriz...

FUNKY REGGAE PARTY, hacettepe üni. condom party isimli seviyesiz organizasyonla çakıştığı için 23 aralık cuma gününe alındı.

23 aralık cuma saat 19.00'da club24e(eski dummy bar) gelirseniz 5 liraya içeri girer DİSKODİSKO'yu canlı dinler, reggaeton dj CORT RAMiREZ'i de görmüş olursunuz. içtiğiniz biralara da 3 lira verirsiniz...

çalın anasını satayım... kuvvetli olsun, üflemelileriyle bilmemnesiyle..

bu kadar depresif alternatif rokçunun arasında böyle nefes alacak yerler bulmak güzel.

diskodisko yoluna piyano üstadı ve trompetlerin efendisi zalim recai'yi de alarak devam ediyor... cuma günü akşam 7de; yeni 6 kişilik kadromuzla izleyebilirsiniz.

ayrıca yılbaşında da yeni açılan NEDJİMA BAR'da olacağız. selanik caddesi no:78. tenedos'un karşısında metropol sinemasının yanında. gece 11 civarı sahneye çıkacağız, sonra nereye kadar giderse...

Geri