Rol

ROL için 2006 hayırlı olsun inşallah 2006'nın en

aktif grubu olmak istediğiniz için 2005'i bitirdiler :)

ondan sonra efenime söyliyim bunlar hay-one

gibimçalıolar birsürü fanları var mesela ben

satürn'Den ta buralara geğik yapmak için geliom +

neyse kısacası sizi tebrik ediyorum umarım

kıbrısada gelirsiniz sizleri çok özliycem:( bu arada

4.sayfanız hayırlı olsun

sizleri öpüyorum yalnız KAŞARI BOLOLUYO,

YEŞİLLİÐİ BOL OLUYO

BU 4.SAYFAYI okuyanlar daha önceki sayfalarıda

okusun bence en azından bilgi sahibi olun falan

yani birde klibinizi nerde ve nasıl çekmeyi

planlıyorsunuz? teşekkürler

Yılbaşı akşamı iki sıkı grupla daha tanıştım, İLKER PEHRİZ ve ROL. internette aradım ve iki grubada ulaşabildim. Yollarınız açık olsun umarım herşey iyi gider sizler için. Eski Pulpta güzel bi gece geçirdim, ellerinize, kollarınıza sağlık. tikipçinizim ;)

rol sizinle güzel bigece geçirdim bugün sizi öptüm

ama ewe gelip foruma bişeeeler yazmak istedim

maksat kalıcı olsun:)

yarın gelip size tost yapiiimi kaşarı bololuo sewiom

sizleri ehe

" NE GÜNLER TÜKETTiM SESSiZ VE DERiNDEN BAK NE HALE GELDiM KENDi KENDiMEEE" bu sözler neyin nesi diye merak edenlere hemen söylüyüm :!: ROL grubunun pek yakInda elimize(eh artIk sonunda diyerek) alacagimiz ve aldiktan sonra da eminin birakamayacaginiz albümünün en cok begenilen parcalarindan biridir bu :) ee bu kadar bilgi yeter eger cok merak ettiyseniz gidin izleyin di mi ama :roll: ROL simdi sözüm size hepiniz süpersiniz(zaten topu topu 3 taneler ;) ama 10 taneye bedeller hani, özellikle de bas calan arkadas :!:(sewgili diye demiyorum walla :D )Sizi sewiyorum...

witch3333 demiş ki:
" NE GÜNLER TÜKETTiM SESSiZ VE DERiNDEN BAK NE HALE GELDiM KENDi KENDiMEEE" bu sözler neyin nesi diye merak edenlere hemen söylüyüm :!: ROL grubunun pek yakInda elimize(eh artIk sonunda diyerek) alacagimiz ve aldiktan sonra da eminin birakamayacaginiz albümünün en cok begenilen parcalarindan biridir bu :) ee bu kadar bilgi yeter eger cok merak ettiyseniz gidin izleyin di mi ama :roll: ROL simdi sözüm size hepiniz süpersiniz(zaten topu topu 3 taneler ;) ama 10 taneye bedeller hani, özellikle de bas calan arkadas :!:(sewgili diye demiyorum walla :D )Sizi sewiyorum...
canim benim ne güzel seyler yazmissin :LOL:

LITYUM'dan Rol grubuna hayırlı bayramlar ve bayram programlarında başırılar :D ..
Ayrıca albümlerini sabırsızlıkla beklemekteyiz ve profesyonel yaşamlarında başarılar dileriz 8) ...

olm sert akşam program var ooo öyle başka şehirlerden foruma yazıosun ama sound yapmak lazım dimi : ) gel artık bakiim evine,hadi bakim.. oo sam de uyuyo daha,biz nasıl albüm yapcaz olm : )

daha albümümüz çıkmadı ki : ) demolarımızın dolaştığını biliyoruz albümün ham hallerinide bize çok yakın insanlar dinledi.
hoşuna gittiğinede sevindik ayrıca : )
sevgiler

Geri