Sınır

• Konu Sahibi Konu Sahibi
mavi (Rock House) ve Pick Up ta bir ara cıktık bar konserlerine ve organizasyonLarda çalıyoruz geneLde şimdi nokia nın sonucunu bekliyoruz ayrıca konserlere ara verdik yeni besteler var onları kayıt yapmamız adanaLıysan bilirsin imkanLar cok kısıtLı burada ama bişeler yapmaya çalısıoruz işte teşekkürLEr...

bilmez olurmuyum ya,bizde şu anda aynı zorlukları çekiyoruz ben mersinliyim ama adana da okuyorum şimdi ve bizimde grup kurma çabalarımız var şu anda,tahminen gelecek sene eylül gibi tamam deriz gibi

tekrar tekrar başarılar

umarım istedigin oLur adana da eleman bulmak cok zor ben ayrıca Antidote grubunun basscısıyım 1 senedir kayıt için sağlam baterist bulamadık halada arıoz bu arada ne tarz grup kurmak istiosun ve sen ne çaLıosun?

basspunk demiş ki:
umarım istedigin oLur adana da eleman bulmak cok zor ben ayrıca Antidote grubunun basscısıyım 1 senedir kayıt için sağlam baterist bulamadık halada arıoz bu arada ne tarz grup kurmak istiosun ve sen ne çaLıosun?
ben davul çalıyorum birde okula gidiyorum işte,grubu yaza hazır etmeye çalışıyoruz hafta sonları mersinde çalışıyoruz(hayvan gibi bir sığınakta :? )
baya yorucu bir dönemdeyiz hepimiz,eylülde program aramaya başlayacağız gibi görünüyor kolay gelsin size
gönülden başarılar

adana iş ararsanız rock house a bakın bence orası genelde yazın bu iş için musait olur bide pick up tabii ki ama mersinde kalmanızı tavsiye ederim ortam gusEL :F sıgnak bile olsa :D eyvallah...