Bu Site Güncel Midir?

'Müzik Endüstrisi' forumunda Metalist tarafından 7 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. http://www.gitarpazar.com/pr/show/3...ity-Telecaster-Elektrik-Gitar-MN-Arctic-White

Arkadaşlar bu gitarı alacağım mydukkanda bu rengi yok, buradan sipariş edeceğim gitar bir kaç gün içinde elimde olur mu? Yani daha önceden internetten sipariş vermedim bilgilendirirseniz sevinirim ve garantisi var mıdır? ve ayrıca dip gürültüsü problemi yaşarmıyım? epiphone sg kullanıyorum ve onda daha önce rastlamadım

2. Güncel ve güvenilir bir site. Kargoyla ilgili bilgiler de burada mevcut.

Single coil manyetikli olduğu için yüksek drivede dip gürültüsü olacaktır elbet.

3. Hocam peki Fender Telecaster'larda da aynı dip gürültüsü mevcut mu?

4. Üzerinde single coil olduğundan muhtemelen olacaktır. Bu arada sg de humbucker olduğundan dip gürültüsü olmaz diye biliyorum.Yanlışım varsa düzeltin :D

5. Bu sitenin gitarpedal net ile bi alakası varmı yahu :) ? logoları benzer gibi :) mygitar-mydukkan hesabı yani :)

6. Teşekkürler dostum :D

7. Aslında sitenin güncelliği için en sağlam adamlara soru sorarsın ödeme biçimi, malın teslim alınışı(aklındakiler bunlardır muhtemelen), onun dışında rengi onlara sormalısın çünkü sitede verilen renk seçenekleri de olmayabilir vs. Oraya üye olup direkt sorabilirsin.Ben mydukkan için aynını yapmıştım.

8. Gayet güzel bir site. Ben artık ya gitarpazar ya da Pluton'dan alışveriş yapıyorum. Şu an hatta bir siparişim var gitarpazar'dan.

Çok ilgili, dürüst ve son derece güvenilir bir sitedir.

Gitarpedal ile de entegre diyebiliriz, gitarpazar için.

%100 tavsiye ederim.

9. Çok sağ olun beyler :)

Bu Sayfayı Paylaş