Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Guest tarafından 1 Aralık 2005 tarihinde açılan konu

1. Gri ve yaşlı

2. Başarılar :)

3. arkadaşlar yolunuz açık olsun

4. gönulden bir numaras1n1s.

gönülden basar1lar.bende s1s1n b1 hayran1n1s olarak sonuna kadar arkan1sday1m.

5. Saolun arkadaşlar

6. bir numara olmaya aday bi grup.

7. Vay kendinizi bulmanıza sevindim eski ismi sevmemiştim ben zaten.başarılar diliyorum arkadaşlar.

8. Bunu yırtıyım ben demi..

Bu artık bir işe yaramaz heralde demoyuda göndermedin Yasemin.Umarım bu grupla sözünde durmayı öğrenirsin :p..

9. İyi dileklerinizden dolayı çok teşekür ederim

10. yolunuz açık-ferah olsun arkadşlar....

11. höytttt
    salam gençlik.Büle iyi oldu sevdim.İsim falan da güzel bundan sonra bu kadroyla güzel şeyler olacak hade bakalım

12. Yasemin sanki resim var da bende,başka gönder atarız.Yokmu siteniz bi forum mu var?
    :)Yeşim'in fotosu varsa imzalı ben çok istiyorum!!!
    Evren kardeşim hoşgeldin,yolunuz açık olsun eminim güzel işler yapıcaksınız bu kadro çok güzel allah bozmasın bilader...

13.  
  14. eywallah..

walla Anemi'nin Basçısından böle bişi duymak çok güzel çok teşekürler..

...|..__________________,
    .../ --___________---_____] BANG_BANG
    ../_==o;;;;;_______:/
    ..), ---.(_(_)/
    .../ (.) ), --"
    ../___//
    ./___//
    /___//

15. Garaj.org da sayfamızın onayını bekliyoruz grup hakkında daha ayrıntılı bilgi ordan elde edilebilir..Onaylanınca yazıcas buraya..

16. ülleeeeee neoluyo ya benden gıslı yıkarım ortalıgı :sniper herkes bısıler yazmıs benim haberım bıle yok sıteden gerıldım valla..neyse allahtan gıtarı almısım yanıma..yeşim pişt nerdesın gıtarın elımde al cabuk.yenı bı arp buldum gıdıp onu sevcem daha :dans

17. slm arkadaşlar..yeşim ben.foto işi 2,3 güne elinde balım.)
    kendine ii bak..

18. hehe..

Yeşim gitaristimiz olur kendileri balım beybem..
    Çok sağlam bi parça gelio baya bi sarsıcak hepinizi hehe:)..çok yaaakııınndaaa..

19. hayırlı olsun yasemin...

20.  

Bu Sayfayı Paylaş