Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

release_ demiş ki:
*Arkadaşlar bu arada grup arkadaşlarım da onaylarsa Beyaz piyanom şarkımızın linkini koymayı planlıyorum..Haftaya burda olucak sanırım.Bu şarkı için özel bir durum söz konusu olduğundan bu demo dışı bir kayıttır demoya koymayı planlamıyoruz..

...|..__________________,
.../ --___________---_____] BANG_ BANG
../_==o;;;;;_______:/
..), ---.(_(_)/
.../ (.) ), --"
../___//
./___//
/___/

Bu arada yeni anladım ben o özel durum olayını.Sanırım bu şarkı Onur için yazdığın şarkı.Benim elimde eski bir kayıt var kaliteli bir çekim yapamamışsınız ama isterseniz ekleyebilirim.

desistrata demiş ki:
slm arkadaşlar..yeşim ben.foto işi 2,3 güne elinde balım.)
kendine ii bak..
Çok sevinirim Yeşim.İmza olayını abarttım tabi geyikti ama atabilirsin bence bir sakıncası yok.Nasıl olsa bir gün çok değerli olucak:). Daha tanışmadık ama ünün teee buralara kadar geldi.En yakın zamanda tanışmak dileğiyle tekrar teşekkür ediyorum.Ve bekliyorum(fotoları)(ne kadar yüzsüzüm '_ları' azla yetinemeyen biri olduğumu her yerde belli ederim böyle. :LOL:

release_ demiş ki:
unholy_goddess demiş ki:
ülleeeeee neoluyo ya benden gıslı yıkarım ortalıgı :sniper herkes bısıler yazmıs benim haberım bıle yok sıteden gerıldım valla..neyse allahtan gıtarı almısım yanıma..yeşim pişt nerdesın gıtarın elımde al cabuk.yenı bı arp buldum gıdıp onu sevcem daha :dans

Süpriss!..
Ya sensiz olurmu hiç Sen ki bestekar kompozitör sen ki neşe kaynağı..Sadece demoyu bekleyemedim..Yoksa sensiz hiç birşeyin tadı yok müzüğin bile..(Bak verdim gazı bu ay sonuna kadar iki şarkı istiyorum yan çizme!. :beer hehe)

Nıha_haHa hanımependi sizi kandırıyovlav inanmayın punlara...

strees_out demiş ki:
release_ demiş ki:
*Arkadaşlar bu arada grup arkadaşlarım da onaylarsa Beyaz piyanom şarkımızın linkini koymayı planlıyorum..Haftaya burda olucak sanırım.Bu şarkı için özel bir durum söz konusu olduğundan bu demo dışı bir kayıttır demoya koymayı planlamıyoruz..

...|..__________________,
.../ --___________---_____] BANG_ BANG
../_==o;;;;;_______:/
..), ---.(_(_)/
.../ (.) ), --"
../___//
./___//
/___/

Bu arada yeni anladım ben o özel durum olayını.Sanırım bu şarkı Onur için yazdığın şarkı.Benim elimde eski bir kayıt var kaliteli bir çekim yapamamışsınız ama isterseniz ekleyebilirim.

Sendeki kayıt sanırım akustik versiyonu ve güzel kayıtlar olsun istiyoruz gene de saol.(resim olayına dömesin lütfen hehe)

strees_out demiş ki:
Nokia Süpersound demiştik ama cevep gelmemiş?Yeterli görmediniz mi kendinizi niye katılmadınız?
Nokia Süüüüpersounddan inan haberimiz olmadı.Olsaydı da zaten elimizde bu yarışmayı kazanır diyebilceğimiz bir kayıt yoktu.Daha böyle organizasyonlarla amatörlere gülümseyen zamanlar mutlaka olur ve umarım katılma şansını yakalarız..

release_ demiş ki:
İyi dileklerinizden dolayı çok teşekür ederim dostlarım..
Özgür resim için saol.Saol canım da doğru düzgün bişey yokmuydu elinde bu abzürt resmi koymuşsun.Haha çok komik olmuş..:)İsim için yaptığın yoruma şöle bi karşılık veriyim;MuT_fuCk da çok benimsediğimiz bir grup ismiydi fakat site,forum falan açmakta ikinci bölümünden dolayı zorlanıyorduk.Bu isim güzel oldu gerçekten..
Ya ben bişeyi sölemeyi unuttum kusurabakmayın grubun isim babası Ömer Tekinbay'dır.Kendilerini bu güzel isimi bize verdikleri içiin kocccammman öpüyorum.Saolsun varolsun :taptim.

yasemin forum ii olmusta ben yarın için stüdyoyu ayrlamadım sınavlar vardı unutttum :roll: f.bangin basscısı

selam arkadaşlar, ben beyduhan, sanırım (ve umarım :) ) grubun yeni gitaristi ben olucam...şimdilik sadece yasemin'lekonuştuk ama haftasonu hepinizle tanışıcaz...umarım herşey küsel olur vebirlikte iyi işler yapabiliriz...
walla bişiy itiraf ediyim;bu sayfada grupla ilgili yazılanları okuduktan sonra iyca gaza geldim:))
kendinize iybakın,bi ara görüşürüz...

medicine_show demiş ki:
selam arkadaşlar, ben beyduhan, sanırım (ve umarım :) ) grubun yeni gitaristi ben olucam...şimdilik sadece yasemin'lekonuştuk ama haftasonu hepinizle tanışıcaz...umarım herşey küsel olur vebirlikte iyi işler yapabiliriz...
walla bişiy itiraf ediyim;bu sayfada grupla ilgili yazılanları okuduktan sonra iyca gaza geldim:))
kendinize iybakın,bi ara görüşürüz...
way way way..aman yarabbi hoşgeldin bea :) umarım 5.cimiz olursun bakıcaz artık cumartesi hehe çok mutlu oldum seni sayfada görünce

boo_rock_ts demiş ki:
boo_rock demiş ki:
yasemin forum ii olmusta ben yarın için stüdyoyu ayrlamadım sınavlar vardı unutttum :roll: f.bangin basscısı
FingerBang in basçısı Burak benim sen kimsin?
Nasıl ya?Burak kardeşim yerini almaya çalışanlar mı var :p Yasemin in anlattığına göre baya zor kasmasınlar kendilerini :D .
En yakın zamanda sahnelerde görmek istiyoruz sizleri.

Geri