Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

Yönetici Uyarısı: Mesaj silinmiştir. Turkrock.com da telif hakkı bulunan müzik dosyasına link vermek, bunları barındıran korsan cdlerin satışını forumda veya özel mesaj ile yapmaya çalışmak veya her türlü yazılım crack/serial paylaşımı, kısacası KORSAN'IN HER TÜRLÜSÜ YASAKTIR! Lütfen Forum Kurallarını okuyun.

scharbone demiş ki:
ee nerde çıkıyorsunuz izmir de??
nasıl dinleyebiliriz?
yazıyorda ben mi göremedim?
Biz müzik geçmişleri olan fakat ne yapmak istediğine ancak karar verebilmiş yeni bir grubuz henüz bir bar çalışmamız yok umarım yakında olur.Bizde müziğimizin duyulmasını çok istiyoruz hedefimiz bu ama şu an ki hazır bulunuşluğumuz,deneyimlerimiz bizlere acele etmememizi söylüyor..
İlgin için çok teşekür ederim.
En kısa zaman da bir link koyulucaktır..(yolda bir cover var yakın zamanda linklencek :) )

scharbone demiş ki:
hangi gruplar mesela bi kaç tane örnek versek?
konsere filan çıkmış olarak böyle alsancakta filan?
dinlemiş izlemişimdir belki herbirinizi
neden olmasın :)
Geçen seneye kadar Karaman'da bir çok müzik etkinliğinde yer aldım ve ne yazık ki bunların çoğu müzik yapma isteğiyle zorla yıkılmış tabuların üzerine oturan organizasyonlardı(bizden sonrakiler çok sanslı :) ).Okul şenlikleri,canlı müzik programları..Ama malesef ordaki müzisyen arkadaşlarımdan bir tek Yeşim'le devam edebildik(aramızda her anlamda çok sağlam bir dostluk ve müzikal uyum söz konusudur ki herkesinde katılıcağı gibi , hayatın bir çok alanında olduğu gibi iyi bir müzik topluluğunun da gerçek temeli olan en sağlam olaydır bu).daha sonra İzmire döndüğümde başka bir gruba vokal olarak alındım ama bir eksiklik vardı ve olmadı.Grup dağıldı ve dağılan grubun elimizde kalan üyeleriyle baya bi bocaladıkdan sonra yapmak istediğimiz şeyi hayallerimizi gerçekleştirmemiz gerektiğini aksi taktirde ilerde keşke demek istemediğimizi farkederek bir araya geldik ve önce MuT_fuCk kuruldu daha sonrada hedeflediğimiz kariyere daha uygun olan FingerBang ismine kendi hayatlarımızı üflemeye karar verdik..Herşey mükemmel gidiyor çok mutluyuz umarım daha da iyi olucak..
Böyle bir soru sorarak biraz bizi anlatmama sebep olduğun için şu an da çok mutluyum saol..

Bir hayalin olmalı.
Eger bir hayalin olmazsa ,günün birinde,gerçeğe dönüşmüş bir hayale nasıl sahip olursun?
Rogers ve Hammerstein

release_ demiş ki:
scharbone demiş ki:
hangi gruplar mesela bi kaç tane örnek versek?
konsere filan çıkmış olarak böyle alsancakta filan?
dinlemiş izlemişimdir belki herbirinizi
neden olmasın :)
Geçen seneye kadar Karaman'da bir çok müzik etkinliğinde yer aldım ve ne yazık ki bunların çoğu müzik yapma isteğiyle zorla yıkılmış tabuların üzerine oturan organizasyonlardı(bizden sonrakiler çok sanslı :) ).Okul şenlikleri,canlı müzik programları..Ama malesef ordaki müzisyen arkadaşlarımdan bir tek Yeşim'le devam edebildik(aramızda her anlamda çok sağlam bir dostluk ve müzikal uyum söz konusudur ki herkesinde katılıcağı gibi , hayatın bir çok alanında olduğu gibi iyi bir müzik topluluğunun da gerçek temeli olan en sağlam olaydır bu).daha sonra İzmire döndüğümde başka bir gruba vokal olarak alındım ama bir eksiklik vardı ve olmadı.Grup dağıldı ve dağılan grubun elimizde kalan üyeleriyle baya bi bocaladıkdan sonra yapmak istediğimiz şeyi hayallerimizi gerçekleştirmemiz gerektiğini aksi taktirde ilerde keşke demek istemediğimizi farkederek bir araya geldik ve önce MuT_fuCk kuruldu daha sonrada hedeflediğimiz kariyere daha uygun olan FingerBang ismine kendi hayatlarımızı üflemeye karar verdik..Herşey mükemmel gidiyor çok mutluyuz umarım daha da iyi olucak..
Böyle bir soru sorarak biraz bizi anlatmama sebep olduğun için şu an da çok mutluyum saol..

Bir hayalin olmalı.
Eger bir hayalin olmazsa ,günün birinde,gerçeğe dönüşmüş bir hayale nasıl sahip olursun?
Rogers ve Hammerstein
:tap: işte budur olay...Nekedar güzel anlatmışsın Yasemin çok güzel,abartısız ve içinde ki amatör duygunun coşkusu her kelimene yansımış...Lütfen çok çalışın ve gerçekleştirmeniz gereken hayallerinizi gerçekleştirin olmanız gereken yerde olun,bizde sizi alkışlamaya gelelim. :)

hmm teşekkur ederim soruyu cevapladığın için ama mutfuck adlı grubuda dinlemedim
reklam gibi görmeyeceğinizi umaraktan "useless" ve "jack in the box" konserlerine bekliyorum.
en kısa zamanda da canlı* dinlemek istiyorum

*sahnede..

saygılarımla..

scharbone demiş ki:
hmm teşekkur ederim soruyu cevapladığın için ama mutfuck adlı grubuda dinlemedim
reklam gibi görmeyeceğinizi umaraktan "useless" ve "jack in the box" konserlerine bekliyorum.

*sahnede..

saygılarımla..
Ben gelebilirim abi amatör grupları desteklemek gerek Fingerbang grubunun da bunu reklam olarak görmiyceğine eminim :D

strees_out demiş ki:
scharbone demiş ki:

*sahnede..

saygılarımla..
Ben gelebilirim abi amatör grupları desteklemek gerek Fingerbang grubunun da bunu reklam olarak görmiyceğine eminim :D
Evet Özgür herzaman ki gibi doğru konuşmuş gene.Kendi adıma böyle bir sakınca görmüyorum ve bunlar olmalıda bence grubumuzunda aynı fikirde olduğuna eminim...

11.12.2005

BEYDU.jpg

kjgopsuaf.jpg

Beyduhan kardeşim benim bizimle beraber bu yola çıktığın için teşekkür ederiz hocam falan filan bikaç güzel söz oke hadi bakalım çalışma zamanı öptüm herkesi kokulu kokulu hadaa

Selam.Millet grup mükemmel.Hani grup üyelerinide zaten az tanıom. Ama lead gitar sağlam arkadaşımdır. Ne diyim ya farklı bişiler yapında şu piyasada, rutinliği öldürün. Bir müzisyen olarak, müziğiniz sizinle olsun.. Kolay Gele...

Hoşgelmişsen agam :D .Kardeşim iyi insanların içinde olduğunun farkındasındır ama ben yinede söleyeyim :) .Yasemini tanıdıkça daha çok seveceksiniz Yeşimide öyle.İkiside dünya tatlısı insanlardır.Müzige olan bağlılıkları ve birşerler yapma istekleri hiç bırakmadı onların yakasını ve ben eminim bu tutkuyla bişey olcak onlardan hemde çok sağlam bişey olcak.Kardeşim ya lütfen Every me and every you varsa elinizde çalın Yase çok güzel söler onu.Burak ve Evren kardeşimide es geçmeyeyim çok güzel şeyler duyduk haklarında.yolunuz açık olsun fingerbeng :D .
Hadi hem tekrar hoşgeldin hemde kolay gelsin.
:arrow: go sahne fingerbang şlala şlalaş lalaallaalllll :D

ben_romeo demiş ki:
Selam.Millet grup mükemmel.Hani grup üyelerinide zaten az tanıom. Ama lead gitar sağlam arkadaşımdır. Ne diyim ya farklı bişiler yapında şu piyasada, rutinliği öldürün. Bir müzisyen olarak, müziğiniz sizinle olsun.. Kolay Gele...
Kardeşim sende foruma hoşgeldin. :D

ya kesinlikle tabi. Grup elemanlarının hepsi mükemmel ya.İlk günden böle baya kaynaştıık. Ah bide yasemininin studyoda mikrofonundan ses alsaydık hani baya eğlencektik. bas_can dediğin gibi , kesinlikle hepsi mükemmel insanlar. Evren, yasemin,sen ve burak filen harbi baya sevdim yani. ne diyim başarılar. Bu arada beni tanıdınız demi. hani beydushun yanındaki ukala müzisyen :)

Geri