Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

D

denizhan

ÇİRKEF

Yiğit Mengioğlu ( Vocal )
Çağdaş Bayazıt ( Lead Guitar )
Kemal Erkol ( Rhytm Guitar & Keyboard )
Emre Kantaşlı ( Bass Guitar & Vocal )
Abdurrahman Korkut ( Drums )

Grup Elemanları 2004 yılında biraraya geldi... 6 aylık bir uyum
sürecini davulcu Apo'nun gelmesiyle tamamladı... Neredeyse İzmir'in
bütün rock barlarında çalan grup şu anda Bornova ve Eskişehir'de
programlarına devam ediyor...

Çaldığı Yerler

Cuma - Ooze Rock Bar
Pazartesi Çarşamba Cumartesi - Felix Rock Bar

kk.JPG

en sevdiğim grup!!!!! mutlu oluyorum valla onları dinleyince....bir de şu söz verdikleri "ı feel you" hemen repertuara girsede rahatlasak....sizi seviyoruz gençler aynen devam.....

bu kadar güzel 5 insanı ayrı ayrı toplayıp birarya koysan gene cirkef olmaz derim ben... nerden buldularsa birbirlerini.. kardeş gibiler valla... Ape abi gibi ama olsun... Kısa sürede soundunu oturtmayı başarmış, işlerine saygılı gruplardan biridir. Anemi olarak çok sevdiğimiz , programlarında eğlendiğimiz bir gruptur..

Valla anket yazısı gibi oldu ama :) Allah yolunuza taş koymasın arkadaşlar.. Hep yan yana can cana beraber, bornova'nın caddelerinden al sana haber....

hadi eyvallah

eheh selam size çirkef elemanları walla kaç zamandır açın diye bekliyodum biraz daha açmasaydınız ben açacaktım başlığı...gerçekten bütün elemanları çok sıcak ve mütevazı insanlar sound olarak da aşmış olarak nitelendiriyorum...izmire gelince görüşmek üzere ankaradan selamlar

seyfi :D

hemde çok geç kalmışız bu forumu açmak için, izmir'li gruplar almış yürümüş zaten burada, saatlerdir anemi, alarm+ ve çalar saat'i okumaya çalışıyorum, sabahlarım bu gidişle, birde en ilginci ne zaman "buraya yeni msj gelmiş mi acep?" diye kontrol etsem en ummadığım kişilerden mesaj geliyor;
seyfi sende çok özlettin be kendini!!!

eheh herkes burda siz nerdesiniz:D:D walla nickdende anlaşılıyo uyumazsın sen bu gidişle daha kimler çıkacak karşına burda neyse en yakında izmirdeyim sizi burda görmek güzel görüşürüz....

Hoş geldiniz arkadaşlar..
Yiğit severmisin bilmiyorum ama ben seni turkish-radiohead olarak anıyorum :) idiotequ sölersen bir gün manyak mutlu olurum.. Tarzını çok beğeniyorum (sahne performansın çok sağlam)abartısız bir şekilde müziğinizi süslemeniz çok hoş.Sizi dinlemek çok özel bir keyif..

nonsleeper demiş ki:
hemde çok geç kalmışız bu forumu açmak için, izmir'li gruplar almış yürümüş zaten burada, saatlerdir anemi, alarm+ ve çalar saat'i okumaya çalışıyorum, sabahlarım bu gidişle, birde en ilginci ne zaman "buraya yeni msj gelmiş mi acep?" diye kontrol etsem en ummadığım kişilerden mesaj geliyor;
seyfi sende çok özlettin be kendini!!!

biz bayaa bi zaman önce sizin isminize bi başlık açmıştık arkadaşım...ama sizden bi haber çıkmamış ve ilgi görmediği için silinen bi başlık olmuştu o sanırım....ama burdan sizin kısa bi zaman dilimi içerisinde ne kadar gelişip, iyileşip, sevildiğiniz sonucunu çıkarıyoruz...80. 90. sayfalara inşallah...ne diyeyim... :D

release_ valla aslında utanıyorum söylemeye ama ben radiohead ve muse hayranı biriyim, aldığım eleştirilerin çoğu ya redyohede'e benziyosun yada hap mı kullanıyorsun? şeklinde oldu, ama ne diyelim.
bide roxanne bizim uzun zamandır aklımızda böyle bu foruma yazmak ancak bu aralar çirkefin sitesiyle uğraşıyoruz, fırsat olmadı, açıkçası haberimizde olmadı önceki silinen forumdan, umarım bu hızla devam eder, çünkü dinleyicimizle
çok iletişimsiz kaldığımızı kavradık burada yazılanları okuyunca.

nonsleeper demiş ki:
release_ valla aslında utanıyorum söylemeye ama ben radiohead ve muse hayranı biriyim, aldığım eleştirilerin çoğu ya redyohede'e benziyosun yada hap mı kullanıyorsun? şeklinde oldu, ama ne diyelim.
haha eed abi derler öle sen yitirme kendini böle çok iyisin.sevioruz ailecek :)
Şarkıyı da düşünürsen dediğim gibi çok ama çok hoş olur..

bugün yalnızca ben varım ama yarın grubun diğer elemanlarıda dahil olucak buraya, o zaman biraz daha çoğalıcak sanırım katılım, yani umarım çoğalıcak,
ilk tepkiler olumlu, ben bir sürü olumsuz yazıda bekliyordum ama şu ana kadar yok, bakalım merakla bekliyorum ilkini...

Arkadaşlar tam gaz devam kendinize iyi bakın umarım herşey dilediğiniz gibi olur. felixteki enstrüman ve ekipman yardımlarınız için teşekkürler buarada

ctesı duman bıletlerını önceden alıp felıxte bıraz oyalanıp öyle gırelım içeri dedık sayenızde bıletlerımız yanıyodu.sızden bı sarkı daha..işte bu parcayıda dınleyelım buda gusel işte bu son olsun derken 3 saate yakın dınledık sızı.keske bıletlerı almayıp dırek felıxte kalsaydık. sızı dınlerken daha bı eglenıyorum tesekkurler

ben yazdan beri çok değişmiş gördüm kendilerini.felix te bambaşka bi çirkef le karşılaştım,çok sevdim.belki de biara verdiim için bana öle geliodur ama sanki daha önce türkçe ağırlıklı bi repertuar vardı.şimdi süper olmuş cidden!bence de muse ve radiohead vokalin sesine çok gidio.zaten placebo söleyince ayıramıo insan.Brian Molko tadında bi ses.heralde ilk söleyen ben deilimdir..neyse çok başarılar hepsine..

Geri