Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

cirkefinbascisi demiş ki:
arkadaşlar repertuardaki değişikliği farkeden var.ne düşünüyosunuz bu konu bize yakışacağını düşündüğünüz şarkıları bilmek isteriz.eğer olumlu olursa en kısa zamanda sahneye getiririz.
var abi sayıyorum...
Franz Ferdinand - This fire
Hyperchild - Wonderful life
gecenin bu saatinde bunlar aklıma geliyo ;)

nonsleeper demiş ki:
saolasin dursuncum :) , ben suyu hep kendim aliom unutmuşsun sen beni, tabi yakında ünlü olucan bizi görmiycen dursun efendi (şiir gibi oluo yaw konuşmıyım fazla)
hadi len ben getirdigimi hatırlıyorum.olm sana en fazla hıyar ve çerez servisi yaptım heh.ama yaramış sana bak saçların uzamış tomum yorkum ;)

ehe olm walla burda tırmalıyorum grup grup diye de bakalım işte yeni yeni oluşumlar var..

neyse yiğit siz bu beste işine nasıl bakıyorsunuz bence bişeyler yapsanız çok güzel olur gerçi yaptığınız coverlar beste gibi oluyo baştan aşağı düzenliyorsunuz da :)[/quote]
yaparsın sen bişiler güveniyom ben sana.bunlarda ünlü olunca yine sahneye çıkarız biz ;)

ehe çıkarız tabi olm ilk göz ağrısıyız yani sonuçta valla repertuarda yeni ne var bilmiyorum ankaradayım malum ama en son izlediğimde baya yeni şarkı vardı en önemlisi çağdaş u.s.a. telecaster ile soundda son noktayı koymuştu :D

başarılar arkadaşlar..dün ooze da çok iyi bir performans sergilediniz...tek şikayetim yaz yaz parçasında lütfen dünkü olayı tekrarlamayın :))

"ı feel you" istiyorum ben....bana ne sözünüz var.....repertuara bi şarkı gircekse öncelik onun olsun....lütfen.......sizi seviyoruz zaten bırakın daha çok sevelim :)

nonsleeper demiş ki:
bende bayılırım o şarkıya, aslında yapmak lazım yakın zamanda, ama radiohead ve muse ekledik ama sayın seyircilerimiz beğenmiyor sanırım, burdan övgü alıyoruz bu şarkılara aslında okumuşsundur ama programda en az o şarkılar alkış alıyor, 3-5 tane daha arap saçı tadında şarkı lazım galiba, can sıkıcı bi durum :(

radiohead parçalarından sonra insan genelde biraz uçmuş olduğundan alkışlamak pek aklına gelmiyo,en azından benim için durum öyle, oyüzden siz radiohead ve muse çalmaya devam edin. boşverin arap saçı parçalarını, zaten heryerde onlardan çalıyolar...siz farklı olun..

arkadaşlar hayırlı olsun.ilk fırsatta sizi dinlemek istiyorum.bi türlü dinleyemedim ama iyi olduğunuzu biliyorum.bu gün söz dinliyicem. hem de çok yakından.(FELIX'te kabinin içinden mesela)...siz ne yapsanız güzel oluyo arkanızdayım. yardırın gençler. bi de ben murat...

BandRoll demiş ki:
ehe çıkarız tabi olm ilk göz ağrısıyız yani sonuçta valla repertuarda yeni ne var bilmiyorum ankaradayım malum ama en son izlediğimde baya yeni şarkı vardı en önemlisi çağdaş u.s.a. telecaster ile soundda son noktayı koymuştu :D
aynı olm bunların repertuarı :twisted: çagdaş kablosuz sisteme geçti abicim artık jack kullanmıyo,nerde para orda huzur ;)

anlaşıldı I Feel You yakında repertuara giricek demekki,

dursun ve seyfi forumdaki hep olumlu yazılarınız beni pek bir mutlu etti, gözlerim yaşardı valla, birgün ünlü olunca sizide yanıma aldırıcam söz, ama önce siz ünlü olursanız aynısını sizde yapın emi :) bide yılbasşında piyango alın :LOL:

heh artık programa giderken kamyonet flan kiralayacaksınız olm yazın taksiyle hallediyordunuz ama zor ya da en iyisi bir tane de kamyonet alın kökten hallolsun bütün sorununuz :D :D

nonsleeper demiş ki:
anlaşıldı I Feel You yakında repertuara giricek demekki,

dursun ve seyfi forumdaki hep olumlu yazılarınız beni pek bir mutlu etti, gözlerim yaşardı valla, birgün ünlü olunca sizide yanıma aldırıcam söz, ama önce siz ünlü olursanız aynısını sizde yapın emi :) bide yılbasşında piyango alın :LOL:

ya sorma abi o ikramiye nedir bu daha dün gece rüyamda sayısaldan 5 tutturdum :D ekipman dizmek ne zormuş yau ama azimliyim çağdaşın izinden geliyorum :D ayrıca ben daha grup bulacağım da bilmem ne çok zor ya bi sürü kişiyle deneme yaptık bi tane olumlu adam çıkmadı içinden tamam ben çok çok iyi değilim ama gelenler müzik hakkında hiç bişey bilmeyen insanlar olunca tabi insanın çalma hevesi kaçıyor neyse basmayın yarama yoksa sayfalarca anlatırım ... :evil:

alayım almasınada ben zannetmiyom bi şey çıksın...anca seyfiye çıkar ;)
olm bunnar artık felixin üstüne helikoPter neyim indiriyolarmış tom yorkla düet yapcakmış yigit 8)
aşmış adamlar aşmış...bize bak seyfi hala biz bira taşıyoruz :D
şakası bi yana 1-2 sene içinde çifkef istanbula gitmeli bence...

netten istek şarkı işe bize mantıklı gelmeye başladı. cok yakında buna uygun bir formu hem turkrock ta hem de yakında acılcak olan çirkef.com' da uygulamaya sokmaya karar verdik.

Geri