Bulutsuzluk Özlemi

Cursedcim benim için Bulutsuzluk gerçekten çok önemlidir.Fakat artık dinleyemiyorum..Serdar'lı grubuda dinledim canlı olarak..Ya malesef olmamış. Eski parçalarıda çalmışlardı ve yarısında dayanamadım çıktım. İyi gitartcı Serdar..Ama ben Akın'la tanıdım Bulutsuzluğu..Zor artık benim için bişiylerin değişmesi..Çokta önemli değil zaten..Bunlar sadece nostalji benim için..Kafayı başka şeylere yoruyorum artık ben..

ceez..abartmış da abartmışsın be abi..yok bulutsuzluk özlemi gibi bir grup bu ülkede, senin yaptığına bak..bu gruptan akın eldes,sunay ayrıldı belki ama richard hammer da ayrıldı,cihangir bıyıkoğlu da(ne kadar uzun süre boyunca bir insanla her zaman birlikte olabilirsin?kaç kişi yapabilir bunu?)..bu grubu sina koloğlu ve nejat yavaşoğulları kurduysa, işlerin biraz da onların istediği yöne kayması doğal..ben de(ve bir çok kişi daha eminim) senin gibi akın eldes'li zamanları severiz..inanılmaz beynim zonkluyor sololarını, fişsiz albümün atmosferini ve o kadar eski olmasak da evinde gitarın var mı? nın sololarını, kaportacının rifflerini severim..ama..bugünkü müziği de severim..akın eldes'in bir yeri vardı ve dolmaz orası artık..serdar öztop da başka bir yerde herkeste..kimisinde daha yukarıda kimisinde aşağıda ama ayrı bir yerde..bulutsuzluk özlemi şarkılarına haksızlık etme..sen de bağır konserlerde..onlar da mükemmel değiller..mükemmel grubu sen kur..
sevgiler

Knopfler, abarttığımı düşünüyo olabilirsin tabi. Ama bence böyle bu. Nejat ve Sina kurmuş olabilirler bu grubu ama en parlak dönemlerinide Akın Eldes'le geçirdiler..Diğer elemanlar (çok değer versemde) hep geçici oldu..Ya neyse ben uzatmak istemiyorum bi konuyu..

Gene yanlış anlama ama "Evinde gitarın var mı" nın solosunu Akın atmıyo haberin olsun..O albümde çalmıyo zaten Akın..Nejat çalıyo albümde..Zaten soloların komikliğinden anlaşılır :)

Ceeez demiş ki:
Knopfler, abarttığımı düşünüyo olabilirsin tabi. Ama bence böyle bu. Nejat ve Sina kurmuş olabilirler bu grubu ama en parlak dönemlerinide Akın Eldes'le geçirdiler..Diğer elemanlar (çok değer versemde) hep geçici oldu..Ya neyse ben uzatmak istemiyorum bi konuyu..

Gene yanlış anlama ama "Evinde gitarın var mı" nın solosunu Akın atmıyo haberin olsun..O albümde çalmıyo zaten Akın..Nejat çalıyo albümde..Zaten soloların komikliğinden anlaşılır :)

ben de iyi bir bulutsuzluk dinleyicisiyim..evinde gitarın var mı? nın sololarının akın eldes'in olmadığını hem tarzdan hem de albüm kapağından bilirim..ama bence nejat da olamaz o..o kadar hızlı atamaz..ayrıca o soloyu severim..

bulutsuz günler..

Sevimli bi solo..Nejat atmıştır onu. Boyalı Kuşu'a da Nejat atar bi önce..Sonra Akın atardı (yardırırdı.) soloyu..
Tam bi Nejat solosu o bence..

Nejat'in babamin arkadasi olmasina ragmen, grup elemanlarinin hepsini sahsen tanimama ragmen, hic begenmedigim bir grup. Muzikal olarak idare eder, ama sarki sozleri ve vokaller kesinlikle dinlememi engelliyor bu grubu. Gecenlerde uzun suredir dinlemedim bu adamlari, bir goz atayim belki begenirim bu kadar zaman aradan sonra dedim, ama yok. Hic begenmedim yine, sanirim gercekten kotu bu adamlar...

VALLA BULUTSUZLUK ÖZLEMİNİ YAKINDAN TAKİP EDERİM.SON ALBÜMDE ARTIK KENDİLERİNİ AŞMIŞLAR VE SANAT YAŞAMLARININ ÖZETİ GİBİ BİŞEY OLMUŞ.SERDAR GİTARA YENİ BİR SOLUK GETİRMİŞ TÜYLERİMİ DİKEN DİKEN EDİYOR SOLOLARI.URAKTA BASSTA HARİKA BULUTSUZLUK BASS ÇI SORUNUNU NİHAYET ÇÖZDÜ.ALBÜM BENCE MÜKEMMEL KEŞKEM HASRET PARÇASIDA OLAYDI. BENCE SERDAR TÜRKİYEDE 1 NUMARA.SÜKUT ALBÜMÜNÜ Bİ DİNLEYİN HAK VERECEKSİNİZ.AKIN DA BABA GİTARSTTİR AMA SERDAR BAMBAŞKA.BİDE ŞU STİCKER OLAYINI ÇÖZEMEDİM BENİM ALBÜMDEN ÖYLE BİŞEY ÇIKMADI SÜPER OLMUŞ ALBÜM ZAT BULUTSUZLUK TA SÜPER VATANA MİLLETE HAYIRLI OLSUN. BİZ FİNALLERE BAKALIM 1 HAFTA SONRA BAŞLIYOR. [/quote]

azrailledans Yorum yapmadan önce forum kurallarını okumanı öneririm.tamamı büyük harflerle yazı yazmak yasak.

Yüksekseste gerçekten serdar çok iyiydi.(herzamanki hali)

Roth-Azad demiş ki:
blazer demiş ki:
dün akşam dream tv'de yükseksestelerdi, serdar abi yardırdı gene, çok güzeldi.
Hadi ya, kaçırdığıma çok üzüldüm...
Tekrarı var mı?

Cidden program çok güzeldi..Güven'e çok teşekkür...En kısa zamanda tekrar konuk eder umarım,çok özlemişim de grubu,doyamadım :p

Yuxexes:Çarşamba saat 22.00'de,Pazar gece 00.30'da banttan tekrar...

Bulutsuzluk Özlemi'nin "Çılgıntur 2004" Ankara Odtü ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesindeki konserlerini yaklaşık 30 bin kiş izledi.Gerçekten hayretler içerisinde kaldık ve çok sevindik.Aynı zamanda yeni albümün de çok başarılı olması grubu iyice havaya soktu ve performansları yükseldi.Umarım hep böyle gider :)

Geri