Ephesos (İzmir)

ylba.jpg

bu grup dinlenir kardeşim izmirde 2 tane favori grubum var biri çalar saat biri de ephoses..gidin dinleyin bu elemanları pişman olmazsınız..felix'teler perşembe ve pazar günleri..gidin izleyin...

kardeşlerimin yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, bütün müzik yaşantıları boyunca sağlık, başarı, huzur ve mutluluklar dilerim...

off yılbaşı çok iyidiniz valla daıttınız ortamı gerçi ikinci gelişinizde içkilerin etkisiyle tuvaletten pek çıkamadım ama olsun ordan bile çok ii geliodu ses

yeni yıla , yeni bir gitarla girmek daha keyif verici olsa gerek :D Hayırlı olsun Ebenezzeeer... Haberi alınca çok sevindim valla hatta çok da kıskandım , saklıycak değilim yani ;) :twisted: :twisted:
Hepinize tekrar başarılar dilerim...

:!: :!: :?: sonunda ben de geldim.zaman buldukça mesajlara bakmaya çalışıcam.iyi yıllar herkese...

hoşgeldin fatihcim :D
buarada gitarı daha ben görmedim ya ne çabuk yayılmış haber.hayırlı olsun keremim :D
aa hazır gelmişken,bu hafta perşembe(5 ocak) felix programı iptal haberiniz olsun...

fatihte geldi bi anıl eksik kaldı...
onuda görürüz inşallah yakın zamanlarda buralarda.

keremin gitar almasına ondan daha çok sevinen tek insan benimdir heralde...

kendinize iyi bakın beyler yarın görüşürüz ;)

Geçenlerde yağmurlu bir salı günüydü sanırım sizinjde yakın arkadaşınız olan Osman'ın önerisiyle gelip 15-20 dk kadar izleyebildim sizi.Doğrusunu söylemek gerekirse Jack Daniels'ten sonra Bornovada çalan bir drupta saksafon görmek beni oldukça şaşırttı,çok da hoşuma gitti,izlediğim bölümde oldukça beğendiğimi söylemek istiyorum ve herkezin bu adamları izlemesini öneririm..EE ne de olsa GSF de çıkmış gelmişler,sanatçı ruhlu bu adamlar...tekrar görüşmek üzere beyler,yakında yine izlemeye gelicem ama bu sefer sonuna kadar ;) :)

Nıhahahah zaten tüm amacım buydu.Artık Ibanezimi de aldım gelsin Change of Seasons gitsin Mirror-Lie.Walla daha sahnede deneme fırsatım olmadı ama GT-8 ile deli bir kombinasyon olacak kanaatindeyim ;) Saolun bu arada öpüyorum

IbanezRB demiş ki:
EE ne de olsa GSF de çıkmış gelmişler,sanatçı ruhlu bu adamlar...
valla doğru , sanatçı ruhlu adamlar... umarım okulda bir konser organizyonu olur da , ephesos u okulca izleyip eğleniriz :seytan
Ephesoooooss konser verin okuldaaaaa :p :p :p Resim katında yapsanıza, ne iyi gelir... gerçi dönem bitti ama mayıs-haziran aylarında gayet iyi olabilir. Etkinlik lazım bizim okula , her g.s.f. li bunun farkında malesef ki...

Ebenezer demiş ki:
Nıhahahah zaten tüm amacım buydu.Artık Ibanezimi de aldım gelsin Change of Seasons gitsin Mirror-Lie.Walla daha sahnede deneme fırsatım olmadı ama GT-8 ile deli bir kombinasyon olacak kanaatindeyim ;) Saolun bu arada öpüyorum
var ya seni çok kıskanıyorum yaaa... ben de istiyoruuumm

wutan_fall demiş ki:
valla doğru , sanatçı ruhlu adamlar... umarım okulda bir konser organizyonu olur da , ephesos u okulca izleyip eğleniriz
Ephesoooooss konser verin okuldaaaaa Resim katında yapsanıza, ne iyi gelir... gerçi dönem bitti ama mayıs-haziran aylarında gayet iyi olabilir. Etkinlik lazım bizim okula , her g.s.f. li bunun farkında malesef ki...
ya biara gsf konseri verme fikrimiz var da ne zaman olur kimbilir :? evet resim katında yakın bi zamanda ufak konserimsi bişey olabilir de asıl kafamızdaki konser büyük ihtimal bahar aylarında açıkhavada olur.ki olunca bomba gibi bi gece olur haberiniz ola :twisted:

valla ephesos'a taze kan geldi...

3 seneden beri ailecek severek dinliyoruz
bu halinizle artık kararı tutturdunuz...

okulun bodrum katından felix'e kadar uzandınız
umarım nazar deymez size, daha çooook uzak yerlere uzanırsınız
9812359869 kere maşallah :p

kerimsafa demiş ki:
ya biara gsf konseri verme fikrimiz var da ne zaman olur kimbilir :? evet resim katında yakın bi zamanda ufak konserimsi bişey olabilir de asıl kafamızdaki konser büyük ihtimal bahar aylarında açıkhavada olur.ki olunca bomba gibi bi gece olur haberiniz ola :twisted:
bahar aylarında gayet iyi olur...
final öncesi veya finalin son gününde, (resim katında ya da tekstil girişinde) ufak bir konser olsun da nerde olduğu önemli değil aslında ;) ilaç gibi gelir valla :twisted: :twisted: :twisted:

arkadaşlar bu gece felix programımız olmadıgı gibi bu pazar da yok.telaşlanmayın herşey yolunda :D (davulcumuz bir süreligine şehir dışında gitti).ondan sonraki hafta normal programa devam edicez.hatta.............neyse sonra söylerim ;)

Geri