Suitcase

2 yıl olmuştur, onları mimar sinan üniversitesinde duman'ın alt grubu olarak izlemiştim. Ortaya çıkan ses iyiydi fakat bayılmamıştım doğrusu.
Vokalistin tavırları hakkaten biraz gıcık gelmişti. Belki şimdi daha iyilerdir..
Başarılar dilerim....

SUITCASE HER CUMARTESI BRONX'TA

SUITCASE
bundan böyle her Cumartesi Bronx'ta sahne alacak.
Bugüne kadar sayısız üniversite şenliğinde, H2000 ve RockIstanbul festivallerinde
sahne alan ve Türkiye konserlerinde Muse ve Alphaville'in ön grubu olarak sahne
alan SUITCASE repertuarında Placebo, Muse, The Smiths, David Bowie,
The Killers, Manic Street Preachers ve U2 gibi grupların cover'larına yer veriyor...

Saat: 00.00
Bronx V.I.P. kartlarının geçerli olduğu Cumartesi gecelerinde giriş
ücreti ise bir yerli içki dahil 10 YTL.

Bu gün yedikulde de izlemek varmış. Vokal kardeşimiz bana pek tanıdık geldi, onun dışında ben beğendim grubu, yakında albüm gibi bişeyler demişlerdi... (dreamde bi adam dedi, yoksa o 110 muydu?) neyse işte, gayet güzel, hoş, tutulurlar.
sevgilerle.

bir iki kere izlemek nasip oldu, ama açıkçası ekstra bir şeyde göremedim. klasik bar gruplarından bir adım önde gibiler. yine de çok rutin geldiler bana...

BRIT-POP PARTY - SUITCASE LIVE @ ANKARA IF ROCK BAR 3 MART Persembe

Persembe Partilerinin vazgeçilmez mekani IF Bar bu kez de Brit-Pop severler için özel bir gece düzenliyor.Gecenin en önemli ismi ise istanbuldan...Brit Pop tarzinda Türkiyenin en başarili ismi
SUiTCASE , Ankara'da bu özel partide sahne alacak.Kuruldugu 1997 yilindanbu yana Peyote ,Captain Hook,Gitar Bar,Subway,Queen,Hayal Kahvesi,Buddha bar,
Kemancı ve Bronx gibi istanbulun en seckin mekanlarinin yani sira MFö , Muse , Alphaville,Frankie Goes to Hollywood,H2000
gibi büyük konser organizasyonlarinda da yer alan Suitcase ,3 Mart Persembe gecesi bu özel partide Ankarada...IF Rock Bar'da...

Grup hakkinda daha fazla bilgi isteyenler için grubun resmi sitesi www.suitcaseband.com

Ayrica partide DJ Firat sizler için Suede,Pulp,The Cure,Blur,Manic Street Preachers,The Smiths,Oasis,James,David Bowie,Depeche Mode,Massive Attack,Coldplay,Muse,Joy Division,The Strokes,Franz Ferdinad,
New Order,Happy Mondays,Dandy Warhols,Cast,The Stone Roses,Mansun,Kent,The Divine Comedy,Space,
Supergrass,The Rapture,Garbage, gibi bir cok grubun parcalarini calicak.
Gecede ayrica ekrandan en güzel klipler ve canli showlari da izleme imkani da var.

Tarih: 3 Mart Persembe
Saat: 22.00
Yer: IF Rock BaR ( Tunus cad. No: 14 Kavaklidere )
Giriş: 10 YTL
Organizasyon: Fırat SAN

Yedikule konserlerinde gitaristlerinin performansı oldukça düşüktü. Fakat sahne adamı oldukları belliydi. Gerçi o soğukta daha iyisini beklemekte hata olur derim. Başarılar

solistleri euroturkte sabah şekerliği yapıyo ordan tanıyosunuzdur belki...ilk programlar gayet iyiydi direc-t gripin nejat yavasogulları flm konuk oldu sonra bozuldu..ama seker adam we 7kule performansları iyiydi bence...

Manic Street Preachers..................
coverları bu kadar bol olan grup görmek ne kadar mutluluk verici.....
repertuar olarak Raindog un eski repertuarına benziyor...... ama daha kişilikli.....
Suede - Filmstar korpartttı.......