cash (Alternative-Rock) - izmir

Arkadaslar; son dakika degisikligini sizlere duyurmak istiyorum. 28 Ocak cumartesi (yani bu aksam) Dungeon'da Redd Konseri'nden önce sahnedeyiz.
Hepinizi ama hepinizi bekliyoruuz :D

Kardesler Cumartesi aksamki Dungeon performansinizdan ötürü hepinizi tebrik ediyorum. Izledigim en iyi cAsH performansiydi ki bunu da söyledim size zaten. Umarim bu hep böyle devam eder, basarilariniz daim olsun. Öpüyorum hepinizi teker teker.
Eywallah...

Cash grubuna muzikal yasantisinda basarilar umarim guzel islerin altina imzanizi atarsiniz yaptiklariniz yapacaklarinizin teminatidir bence
Savas kardesime iyi bakin bu islere kafasi basan insanlardan biri
umarim kismet olurda canli performansinizida dinleyebiliriz
kalin saglicakla

sawas olm şimdi biz DANCIN bara gelsek kapıda seni tanıdıımızı söylesek içeridede içsek falan bunlar benim arkadaşım kendileri DEBBOY grubu demoları falan var dermisin , insanlııını . . .

harikasınız!

selam arkadaslar nerdeyse tum konserlerinizi izledim ve gercekten coooook cooook iyisiniz :alkıs :alkıs :alkıs
her cumartesi dungeon'dayız :)
basarılarınızın devamını dilerim

Re: harikasınız!

ekino demiş ki:
selam arkadaslar nerdeyse tum konserlerinizi izledim ve gercekten coooook cooook iyisiniz :alkıs :alkıs :alkıs
her cumartesi dungeon'dayız :)
basarılarınızın devamını dilerim

Ekino siz herhafta dungeondasınızda biz dungeondamıyız? orası mechul malum isletme felsefesi nedir bilinmez!

Bornova piyasasi ve bar sahiplerinin akiL almaz son dakika degisiklikleri.......... :(

Kim nerde ne zaman bilinmez
cAsH :LOL:
BU ise akiL ERDiREMEZZ!!!!! :evil:

Bornova piyasasi ve bar sahiplerinin akiL almaz son dakika degisiklikleri.......... :(

Kim nerde ne zaman bilinmez
cAsH :LOL:
BU ise akiL ERDiREMEZZ!!!!! :evil:

Abi onu Turkrock yapiyo bazen, bi kere yaziyosuun 2-3 kere gönderiyo bazeen. Ugur bi kere yazmistir kesiin.
Ama tabii cok kizdiysa altini bi daha mi cizmek istedi nee? :p :p :p

Geri