cash (Alternative-Rock) - izmir

Hadi buyruun burdan yakın. Gün geçmiyor ki cAsh yeni gelişmelerle yeni sürprizlerle karşımıza çıkmasın. Şimdi de yeni yapılanma ve ardından da 23 Mart Beri Blues etkinliği. Walla helal olsun ne diyim başka. Bu 23 Mart Beri Blues etkinliği bişeyleri çağrıştırıyo bana ama, neyse hiç girmeyelim o konulara :p :p :p Şaka yapıyorum beyler sakın ciddiye almayın haa.
Erdinç, sana da hoş geldin diyorum o zaman arkadaşım. Tanışamadık ama yakın zamanda tanışırız elbet. Güzel şeyler yapacaksınız hadi bakalım hayırlısı. Takipteyim haberiniz olsun :p
Eywallah . . .

ROCKSTACK Konserleri 23 Mart 2005 Beri Bar-Bornova

20:00 - 21:00 Cash :oops:

21:15 - 22:15 Detone

22:30 - 23:30 Repertoire Dogs

23:45 - 00:45 Cruor Ignis

01:00 - 02:00 Burst Appeal

02:15 - ....:.... Seek The Red

Beri Blues, o gece 04:00'de kapanacak ! ! !

adsz3eo.jpg

cAsH
11 Mart Cumartesi (bu akşam) Dungeon Bar'da sahnede ! ! !
Program 22.30'da başlar, 01.00'de biter.
Herkesi bekleriz
:!: :!: :!:

18 Mart Cumartesi ve HER CUMARTESi
cAsH Dungeon Bar'da sahnede
! ! !
Program 22.30'da başlar, 01.00'de biter.

18 Mart Cumartesi Dungeon Bar :LOL:
19 Mart Pazar Guardian Bar :roll:
23 Mart Persenbe Beri Blues Bar(Rockstack)
:oops:

Benden de 2 gol avans hadi bakalıım :p :p

Beyler bu arada ctesi günü Dungeon performansınızdan ötürü hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Sanırım şimdi biraz daha iyi anlaşılmıştır azmin zaferi, bu grubun neler yapabileği daha önce eleştriel gözle bakanlar tarafından...
Özellikle Dungeon'da sahne almak için yarışan gruplar sanırım çok ciddi bi rakip kazandı. Hatta Cumartesi cAsh / + 90 olarak sabitlendi. Hayırlı uğurlu olsun. Hadi bakalıım . . .
Eywallah :!: :!: :!:

selam arkadaşlar ben cash grubunun basçısı erdinç guardiandandaki performansatan hepimiz memnunuz,bizi izleyenlerede teşekkür ederiz,bundan sonrada guardianda bizi izlicek olanlara teşşekkürü bir borç biliriz.....saygılarla...

Dün aksam Beri Blues Barda gerçeklesen Rockstack konserlerinde gösterilen ilgi ve sevgiden dolayi tesekkürü borc biliriz!!!! :oops:
Eylemlerimiz sürecek!!! :LOL:

beyler dün berideki programınızı azda olsa dinledim.herşey çok oturaklı geliyodu.genel senkronizasyanda da bi sorun yoktu.birbirinizi iyi bulmuşsunuz bence.aman oturtmuşken devamını getirin.bu arada Erdinçim ellerine sağlık.çok hakim görünüyosun basına.bi de en kısa zamanda daha iyi bi bas alırsan emin ol uçarsın. kolay gele..

Geri