cash (Alternative-Rock) - izmir

saol emrecim beriye gelip izlemen yeterdi zaten,saol desteğin için elimizden geleni yapmaya çalışıyosruz,bu arada bas çalma konusunda snden ööğreneceğim çok şey olduğuna eminim,bide kaliteli bass olarak ne önerrisin fiyatıda makul marka ve model yazarsan sewinirm....bu arda msninide verirsen sewinirim bana ok benimki [email protected] başarılar çirkefe demiyorum zaten başarılı bir grupsunuz,sahne performansınız üst seviyede,en kısa zamanda görüşmek üzere byess

erdinçim gitar konusunda söyleyebileceğim tek şey,bundan sonra ortalama bir gitar alma.senin gitarın zaten her türlü götürür.alcaksan daha üst aletler al bundan sonra.ben sana nedense fenderin çok iyi olacağını düşünüyorum.şöyle american fender jazz bas seni iyi paklar.bu arada benim msn [email protected] kendine iyi bak

saol emrecim tavsiyelerin için saol,,ööle çevrende denk gelirse iii bir gitar bana hbr verriisen sewinirim ,beraber senle bi bakarız ok?umarım birgün aynı sahneyi paylaşırız,bu arada msne ekledim seni ok görüşürüz....gitar aklında bulunsun

Usakrockfest'e yetkililerin birtakım masrafları karşılamaktan vazgeçmesi sebebiyle katılmama kararı almış bulunmaktayız!! :x

Nefes almanın bile zor olduğu bir dünyada, tutunduğunuz tek dal bu ise sakın pes etmeyin. İnanmak başarmanın yarısı ise bu sizde fazlasıyla var. Size inananları ortada bırakmayın. Ve en önemlisi birlik olun, bütün olun. O zaman istemeseniz de başarırsınız.

Bunları neden yazıyorum; bilen bilir, anlayan anlar. Başarılar kardeşler, yolunuz açık olsun bir kez daha..

Geri