Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda freakpain tarafından 12 Aralık 2005 tarihinde açılan konu

1. Vokal,Gitar : Serkan
    Bass : levent
    Lead Gitar : Özkan
    Davul : Emir
    Klavye : uğur

2. antalya gizli bahçede dinledim.hatta son gecemizdi antalya da,süper eğlenmiştik.bir daha beklioruzzzz:)Başarılar...

3. teşekkür ederiz ben onlara ileticem yakında izmirdede dinleyebilirsin..

4. yakında yine sahnede olacaklar...

5. işte benim için geleceği en parlak olan grup...! hoş geldiniz foruma,tabii izmirede :D olum ilgilenin burayla tamam mı? çok seviorm sizi :taptim donuk arkadaşınız cern'

6. ben ilgileniyorum şimdilik ama yakında hepsi burada oolucak... :wink:

7. Alivedan çok selamlar başarılarınızın devamını diliyorum izmiri boşlmayın fazla. takılın buralarda

8. takılcaklar artık geldiler izmire :wink:

9. 20 aralık Salı da Felix(Bornova)teler...Bi aksilik olmazsa :wink:

10. ÇOK eylenceli gerçekten herşeyi hakeden bir grup başarılarının devamını bekliyoruzz . grup elemanlarını ayrı ayrı tebrik ediyoruz tam gaz devam!!!

11. ya onlarda gelsin buraya yaa...gerçi bende izmire gelemiyorum ama onlar ilgilenmeliler artık...iletirsen sevinirim..ırmak

12. Beste mi yoksa Cover olayımı yapıyorsunuz?

biraz daha fazla bilgi alsak?

13. şu an için cover repertuarı mevcut ama grubun besteleri var çok ya kında onları edinebileceginiz linkleri de vericez.Bu akşam Guardian dalar...

14. tabii ırmakcım :D

15. heyyyy bende yazıyım dedim bariii!!! gerçekten ilgilendiğin için teşekkür ederiz GÜNEYCİM KOCAMAN Bİ ALKIŞŞŞŞ GÜNEY İÇİN şakşakşakkakşkaşkakkkşkaşkkk :)

16. :D sevgili man-a-man elemanları ankaradan hepinize sevgiler.başarılarınızın devamını diliyorum

seyfi :D

17. tatlı insanlardan oluşan tatlı bi gruptur kendileri...izmirde,antalyada her yerdeler....gercekten onları dinlemekten zevk duyuyorum,sahne enerjilerini dinleyicilerine çok iyi aktarabiliolar.en çok ta antalyadaki o in my place coverınızı beyenmiştim:))sizi çok seviom ankarada da islemek istiom...

18. tşk seko :wink:

19. sizleri 3 yıldır tanıyorum ama bu son yılınız bomba gibiydi antalyaya niye gittiniz bizi yanlız bıraktınız üzüldüm ... gerçi döndünüz ama fazla göremiyoruz sizii nerelerdesiniz kulağımıza iyişeyler geliyo umarım eskisi gibi bizlerle olursunuz!!!!

20. serkaaannn!sonunda gelebidin foruma yani...naapiyosunuz?biraz bilgilendirsene oluum ya...

Bu Sayfayı Paylaş