Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

olm bi nefes alın bu ne hız böyle haftanın 6 günü programmı olurmuş :D neyse ya kolay gelsin en kısa zamanda gelip göreceğim görüşürüz...

beyler hadi bakalım tam gaz devam.barana bi sözüm var.bahsettiğin bass collectionu ben de denedim.süper kaçırma derim.bu fiyata böyle bass.sana ayıp olmayacağını bilsem vallaha hemen alcaktım da.neyse sen al.grubuna cok yarayacak o bass haberin olsun.beyler bi yardım edin şu çocuğa alın şu bası kaçırmadan...

cirkefinbascisi demiş ki:
beyler hadi bakalım tam gaz devam.barana bi sözüm var.bahsettiğin bass collectionu ben de denedim.süper kaçırma derim.bu fiyata böyle bass.sana ayıp olmayacağını bilsem vallaha hemen alcaktım da.neyse sen al.grubuna cok yarayacak o bass haberin olsun.beyler bi yardım edin şu çocuğa alın şu bası kaçırmadan...

eyvallah kardeşim sağolasın...sende beğendiysen sorun yok derim o zaman ....kendine iyi bakk iyi bayramlar

BÜTÜN İZMİR GRUPLARININ BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLAR HEP BERABER DAHA BASARILI GÜNLER GEÇİRMEYİ TEMENNİ EDERİZZZZ. BOL MÜZİKLİ GÜNLERR

MAN-A-MAN

Tüm Man-a-Man elemanlarına selamlar,

İsminizi daha önce duymuştum ama ilk kez şans eseri bundan birkaç hafta önce Guardian'a bir bira içmek için geldiğimizde, birkaç şarkılığına da olsa dinleyebildim sizi, berbat ses düzenine rağmen herşey çok güzeldi, teşekkür ederim.

İyi sayılabilecek bir müzik dinleyicisiyimdir. Müzik dinlerken; beni etkileyen şeyler sadece armonik yapı, şarkı kurgusu, enstrümantal ilginçlikler vs. değil, fakat aynı zamanda şarkıdaki sözlerdir de. Eğer izniniz olursa ve yanlış anlamazsanız, yapıcı olmasını dilediğim bir eleştride bulunmak istiyorum: İngilizce sözlü şarkıları söylerken, şarkı sözleri ve telaffuza da en az şarkıların çalındığı denli özen gösterilirse, belki herşey çok daha güzel olabilir. Zaten onun dışında herşey gayet yolunda görünüyor. Siz ne dersiniz?

mRNA demiş ki:
Tüm Man-a-Man elemanlarına selamlar,

İsminizi daha önce duymuştum ama ilk kez şans eseri bundan birkaç hafta önce Guardian'a bir bira içmek için geldiğimizde, birkaç şarkılığına da olsa dinleyebildim sizi, berbat ses düzenine rağmen herşey çok güzeldi, teşekkür ederim.

İyi sayılabilecek bir müzik dinleyicisiyimdir. Müzik dinlerken; beni etkileyen şeyler sadece armonik yapı, şarkı kurgusu, enstrümantal ilginçlikler vs. değil, fakat aynı zamanda şarkıdaki sözlerdir de. Eğer izniniz olursa ve yanlış anlamazsanız, yapıcı olmasını dilediğim bir eleştride bulunmak istiyorum: İngilizce sözlü şarkıları söylerken, şarkı sözleri ve telaffuza da en az şarkıların çalındığı denli özen gösterilirse, belki herşey çok daha güzel olabilir. Zaten onun dışında herşey gayet yolunda görünüyor. Siz ne dersiniz?
merhaba arkadaşm! çokk teşşekkür ederizz! konu yabancı şarkılara gelince bunu illkez açıklıyorum bundan bikaç sene önce diş sorunumdan dolayı konuşmamda bozukluk olduğundan şarkıların bazılarında zorlanıyorum! zaten normalde konuşurken kelimelrde bazılarında yanlız zorlanıyorumm ondan dolayı elimden geldiğince düzgün okumaya çalışıyorum :( bunu söyleyen tek sen değilsin ama ne desen haklısın görüşmek üzere bizi desteklediğin için teşekkür ederizzzz! :)

lan oğlum nihayet döndünüz yuvanıza,hepinizi çok seviyoruz...serkan sen yokmusun esas!,hastayım saçlarına .s.o.s'ten başarılar size..öptük ulen!...

sos demiş ki:
lan oğlum nihayet döndünüz yuvanıza,hepinizi çok seviyoruz...serkan sen yokmusun esas!,hastayım saçlarına .s.o.s'ten başarılar size..öptük ulen!...
sağolun kardeşler yaw olum ben sizi çok seviyom yaa valaa paslaşalım yine ok kendizi fazla yormayın yoksa benim gibi HAASSTAA olursunuzzz öpüüyüümmmm hepinizii!!! sonerim gözlerine kurban :p

cirkefinbascisi demiş ki:
serkan dikkat et kendine kardeşim.aman hasta olma.biz enstrümanistler için okadar büyük sorun değil ama sen vokalsin.mesela git eve uyu bilader..
sağol kardeşim valaa hastalıktan kurtulamıyorum konuşmaya halim yok valaaa bu hastalık beni iğce kastı!!!!!!

Geri