Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

man a man izmirdeki barları ve grupları anlatan site hazırlıyoruz sizinle baglantı kuracak 1 mail eklerseniz buraya seviniriz

geçen perşembe felixde dinleme şerefine eriştik.beğendiğimiz bir grup olmayı başararak vazgeçilmezler listemize eklendi. başarılar...
bir de şu "gay" olayını gündeme getiren arkadaşım,bu toplumda cinsel seçimleri farklı olanlar da var,saygı duymayı denedin mi hiç?senin gibi zeki arkadaşlarımız çeşitli erdemlerini tatmin etmek için böyle kaliteli espriler yapma ihtiyacı duyuyorlar üstelik amatör bir rock grubunun forumunda.aferin sana aferin :kafaat

Sizin gibi homofobik davranmadım en azından . ) Mümkün olabilecek en esprili yolla ve şahıslarına en az bulaşmayla grup isminin kesinlikle hoş bir kelime oyunu olmadığını ,şirin hiç olmadığını dahası grubun gelişiminin önüne gececek saçmalıkta oldugunu gösterdim. Gayette aklıma gelmesi man a man gibi bir isimde normal. İsmi benmi koydum kardeşiim:) git bi anket aç. grubumuza man a man adını koyduk ve amatörüz duydugunuzda aklınıza ilk ne gelicek diye. Sonra neticeyi avukatlık yapmadan bana bildir:)

ayrıca ingilizce türkçe eşleşmelerine zaten kılım :) illa olucaksa bak telif hakkıda istemiyorum i run each team gibi bir ilkokul geyiği olsun:) daha hedefsel olur. gerci o zaman bu toplumda ayran sevenler varda dersin sen şimdi:)

saygıdeğer arkadaşım, algılama kapasitende ve kendini ifade edebilme yetinde bir takım pürüzler olduğunu düşünüyorum.bu erişilmezlik karşısında sadece susuyorum.

saygıdeğer arkadaşım, algılama kapasitende ve kendini ifade edebilme yetinde bir takım pürüzler olduğunu düşünüyorum.bu erişilmezlik karşısında sadece susuyorum.

bencede sus zaten yoksa tam avatarına benzeyeceksin :) sevgili grup elamanları isminizi menemen yapın bundan bin kat iyidir. Sert olduysak kırdıysak affola. Sizi dinlemek fırsatım olmadı pekte olmaz gibi ama eminim iyisinizdir müziğinizde. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

mar demiş ki:
bencede sus zaten yoksa tam avatarına benzeyeceksin :) sevgili grup elamanları isminizi menemen yapın bundan bin kat iyidir. Sert olduysak kırdıysak affola. Sizi dinlemek fırsatım olmadı pekte olmaz gibi ama eminim iyisinizdir müziğinizde. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.
yaa valaa kardeşim işin gücün yok bunlamı uğraşıyosun bu muhabbetten hoşnut değilim kesersen sevinirm BAYDIN ok kesss!!!!

clavel demiş ki:
geçen perşembe felixde dinleme şerefine eriştik.beğendiğimiz bir grup olmayı başararak vazgeçilmezler listemize eklendi. başarılar...
bir de şu "gay" olayını gündeme getiren arkadaşım,bu toplumda cinsel seçimleri farklı olanlar da var,saygı duymayı denedin mi hiç?senin gibi zeki arkadaşlarımız çeşitli erdemlerini tatmin etmek için böyle kaliteli espriler yapma ihtiyacı duyuyorlar üstelik amatör bir rock grubunun forumunda.aferin sana aferin :kafaat
sağol arkadaşım bende takıldım onun kim olduğunu bilmiyorum bi amaç içeriyomu onuda bilmiyorum ama gereksiz laflarla kastı beni neyse!!! herzamamn bekleriz yorumlarınızı bekliyoruz !!!!

slm beyler.. foruma biraz baktım da, neler olmuş öyle yaa.. ;) ortalık karışmış azıcık.. bir gay geyiğidir almış yürümüş.. 8) eyvallah eleştri güzeldir, geliştirir ama seviye çerçevesinin dışına çıkınca ezik insan konumuna düşmek kaçınılmaz olur, ne dersin sevgili "MAR"..
Yani söylemek istediğim; ambiyane bi tabirle kuyruk acısı olan insanların tercih ettiği bir yöntemdir bu.. kimbilir belki de başka bi grubun üyesisindir.. :roll:
Neyse, umarım yanılıyorumdur iyiniyetin konusunda.. Eleştrilerin amaca uygun yapılması dileğiyle..

serkojum ne kızıyon bu arkadaşa ben menemeni çok severim man-a-man de ii sarjak yer buldum serkoo ben sana sariiim en iisi gidipte mar'a sarcak deilim ya onun kadar zeki olmak içinn ii işlemci ve ram'a

arkadasım bilmiyorum sporda adam adama diye bir terim duydunmu..izin ver acıklıım adam adama bir savunma şeklidir...kendi fantazilerini bu güzelim forumda anlatma istersen... eger dahada tatmin olmadım diyorsan beni bul ben sana anlıyacağın bi dilde izah ederim....grubun seviyesizi benim senın seviyene düşebilirim istersenn... hadi kal sağlıcakla...

clavel demiş ki:
çok teşekkur ederiz olumlu sözcüklerin için...sizler gibi değerli dostlara sahip olduğumuz için kendimizi şanslı sayıyoruz...sağlıcakla kall :D

kardesim eralp bizi şereflendirdin forumda....en yakın zamanda piyasaya bekliyoruz sesini ...senınde bildiğin gibi vokaller şanslıdır(aramızda fanti) :Dkendine iyi bakk..levocumada cok selamlar sole

Geri