Türkiyede satılmayan pedal ?

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda izbanduth tarafından 4 Nisan 2013 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşıma 1 tane pedal getirttircem ama aklımda olanları zaman içinde aldım. Acaba türkiyede satılmayan(burda olmasın ki getirttiğime deysin) ama setup'da bulunsa çok iyi olur dediğiniz butik bi pedal önerir misiniz ?

Teşekkürler.

2. gecen sene getirttim bi arkadasima

izbanduth bunu beğendi.
  3. Styrmon Mobius

4. izbanduth bunu beğendi.
  5. Buna ne dersiniz ? Fuzz alayım diyorum bundan daha iyidir dediğiniz bir öneriniz var mı ? Çok büyük olmaması öncelik.

6. wampler triple wreck, weehbo morbid drive gibi high gain distortion pedallar olabilir

7. Youtube deki videolardan hakkiyla fikir cikarmak mumkun degil lakin 3 onerim yine de soyle;

High gain icin Rivera metal shaman ben hastasiyim;

Bir de Mad Professor candir canandir, hele bir golden cellosu var ki bulbul gibi sakir bu;

Guzel plexi tonlari icin de Lovepedal'dan purple plexi oneririm;

izbanduth bunu beğendi.
  8. Dunyanin en gerizekali efekti olarak da crushsound farmer's mill olabilir ibretlik bir paylasim olarak post ediyorum. Bir nevi temassizlik sorunu olan kabloyu taklit ediyor:) Buna para verenin ta...

Sownroth bunu beğendi.
  9. Son olarak yine high gain icin pek sukela bir pedal Barber Dity Bomb;

10. Leviathan bence çok ahım şahım bir Fuzz değil.

Mini Fuzz Faze alabilirsin, Analogman Sunface olur.

Hatta ve en iyilerindendir, Mojohand Colossus. Buna bir bak direk al.

izbanduth bunu beğendi.
  11. Evet,
    Colossus'a +1.

12. Malekko Ekko 616 Analog Delay
    Malekko Spring Chicken Reverb
    Catalinbread Dirty Little Secret
    Catalinbread Semaphore Tremolo
    Catalinbread Hyper Pak
    Strymon Flint
    Strymon BlueSky
    Durham Electronics Sex Drive
    Jetter Tritium

13. Colossus'u senden öğrendim, diğer taraftaki başlıktan. Şimdi diyorum nereden biliyorum diye de, sen yazınca aklıma geldi.

Cidden süper alet ama. :)

14. Colossus hakkaten güzelmiş. Birde Dirty Bomb çok hoşuma gitti. Bu gidişle 2 tane getirmeye zorlayacam çok güzel pedallar gelmeye başladı :D

Son olarak şunu sorayım birde daha satışa taze çıktı belli yerlerde satılıyo sadece. Ben bu kadar net reverb duymadım daha.

15. Dirty Bombda çaldığı ilk şarkının adı ne bilen var mı. Bir türlü hatırlayamadım deliririm bulamazsam şimdi :D

16. Shimmer reverb için Strymon derim, başka bi şey demem.

izbanduth bunu beğendi.
  17. Merakinizi giderelim o vakit: Boston. More than a feeling

izbanduth bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş