Taşmektep - Türkçe Thrashde Yeni Soluk

W

wentor

Temelleri yaklaşık 8 yıl öncesine dayanan Taşmektep yeni bir yapılanmayla tekrar müzikal üretime geçti. Türkçe Thrash Metal'e yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan grup ilk etapta halihazırda var olan bestelerinin demo kayıtlarını yapmaya başladı. Gruba aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Taşmektep Facebook
Taşmektep Youtube

tm band photo 1.jpg

Bu tarz çalışmalara hasret kaldığımdan mıdır nedir bilemiyorum ama zevk alarak dinledim. İzmir'de pazar günleri yapılan metal konserlerine gittim geldim bir an... :)

Grup güzel, müzik de gayet güzel. Olmuş mu, olmuş elbette. Naçizane bir görüş belirtmem gerekirse, vokalist kardeşimizin kalbi kırılmasın, emeğine sağlık kendisi güzel bir iş çıkarmış ama bu gruba ses rengi daha farklı, thrash metal tarzı müziği daha dinamik namelerle süsleyebilecek enerjik ve çizgi üstü bir solist lazım.

Tüm yorumlar için teşekkür ederiz...Bateristimiz Ali Notwithstanding, gitar vokal arkadaşımız Mehmet de yine İzmir'den Revolver isimli gruptan olduğu için grubun yarısı İzmir metal camiasından diyebiliriz...

Grup İzmir'de mi İstanbul'da mı onu tam anlayamadım ben?

İstanbul'da çıkacağınız veya düzenli çalacağınız bar konserleri olursa, buradan da haber ederseniz gelip neden izlemeyelim dimi ama? : )

Grup istanbulda hepimiz anadolu yakasında yaşıyoruz, Ali ile Mehmet iş sebebiyle İzmir'den İstanbul'a gelmiş arkadaşlar ama İzmir ile bağlantıları sürüyor...şu ana kadar kadıköy shaft barda iki konsere katıldık tekrar konser fırsatımız olursa buradan da duyurmayı ihmal etmeyiz...yorumlar için herkese teşekkürler...

Bu arada bir terslik olmazsa Taşmektep olarak Hicri Bozdağ'ın yapımcılığını üstlendiği Dr. Skull saygı albümünde "Gökova" yorumumuz ile yer alacağız... \m/ \m/ \m/ \m/ \m/

Geri