Tetra (Rock) - Kayseri

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda hasanayvenli tarafından 17 Aralık 2005 tarihinde açılan konu

1. kayserili bir grup kurulalı yaklaşık 1 yıl olmuş grubun kendi şarkılarından oluşan 6 şarkılık demosu var
    kısa zamanda yaptıkları şeyler fena değil bence
    bu grubun elemanları 1sene öncesine kadar enstrüman çalmayı bilmiyormuş ve kimseden kurs da almamışlar hikayeleri ilginç
    kısa zamanda yaptıkları da öyle
    parçalarının linkini de vereceğim buradan yakında :wink:

2. Başarılar :)

Böyle azimli arkadaşları desteklemek lazım.

Demolarını da merakla bekliyorum.

3. www.ayak.org adresinden şarkıları indirebilirsiniz
    açılan sayfada pis ve ruhsuza tıklayın zaten demonun adı da pis ve ruhsuz
    yorumlarınızı bekliyoruz...

4. grubun demo kayıtları ankarada crossfire'in stüdyosunda yapılmış bu arada

5. Rüyaların şarkısı çok güzelmiş gerçekten. umarım başarıları dahada artar...

6. süper grup burda yapabildiklerininn en iisini yapmaya çalışıolarr başarılar:)

7. evet kayseride imkanların kısıtlı olmasına rağmen ii işler yapıyolar
    bu kadar kısa zamanda yaptıkları zaten çok ii

8. Grubun kendi ağzından hikayesi de şöyle :

Grubu 2005'in (yanlış hatılamıyorsak) nisan ayında kurduk. Aslında aklımızda müzik adına hiç bir şey yoktu. Sadece 4 iyi arkadaştık ki halada öyleyiz. Sonra aklımıza müzik geldi. 'Yapar mıyız?' dedik. Hemen ardından 'yok artık' dedik . 5 dakika durup 'yaparız' dedik. Grubun Lead Gitarlarından biri olan Ömer'in şiir kitabı var. Ordanda beste yaparız diye düşündük. Düşündüğümüz herşeyi yaptık. Hiç birimiz çaldığımız enstürmanlar için eğitim almadık. Grubu kurdukta sonra utanmadan gidip 1 günde demo yaptık. Daha önce birçok konsere çıktık. Şu anda da kafe programımız devam ediyor.

9. TETRA adına başlığı açan arkadaşımıza ve yorumda bulunan herkese teşekkürler.Kayseri de bulunan herkesi canlı performansımıza bekliyoruz,,,saygıyla

10. üniversitenin yılbaşı partisinde çıkacakmısınız çilekeşle beraber

11. evet 29 aralık persembe süleyman demirel spor salonunda,,,çilekeş ten sonra cıkıyoruz...

12. kayseride çalabileceğiniz bir bar warmı? yoksa sadece cafedemi çalmak zorundasınız. gruba başarılar bu arada yolunuz açık ola

13. benim bildiğim kadarıyla bar yok öle canlı müziğin olduğu
    cafelerde var canlı müzik burda
    idare edecez artık :)

14. tetra perşembe akşamı çilekeşten sonra sahnede olacak okulun yılbaşı partisinde
    çifte konser olacak bizim için
    iyi bi akşam olacağını umuyorum
    çilekeşi de alt grup yaptınız ya kendinize :D :wink:

15. Şarkılarıızı dinledim.

Açıkçası eğer denildiği gibi 1 senedir enstruman çalan insanların yazıp kaydettiği parçalarsa dinlediklerim, bence gayet başarılı.

Umarım zaman içerisinde kendinizi daha da geliştirip çok daha iyi çalışmalara imza atarsınız.

Kolay gelsin.

Kayseri'ye selamlar, sevgiler :)

16. evet tekrar teşekkürler herkese...perşembe akşam delirmek üzere görüşürüz :metal

17. emanet hanginizsiniz mahmut tolga ömer hakan abiii??????tolga olsa hellinn bişee olur daa ömerr mii nese ben ezgiii..hehhe 29 arlıktaa grşmekk üzree tetraa tetraa (((:)

18. Biz de o konserde olucaz hep beraber zıplayacaz :twisted: :twisted: 8)

19. 2 gün kaldı tetrayla çilekeşi izlemeye

20. umarım herkesin eğleneceği bir gece olur.biz elimizden geleni yapacaz TETRA olarak.şimdiden herkese iyi eğlenceler...

Bu Sayfayı Paylaş