Wrong Turn

bu filmi izleyen varmı. belki gerilim korku adına tarihe damga vurmadı ama izlemenizi öneririm filmde ''eğer yanlış yola girersen dönüşü yoktur''teması işlenmiş sahneler gerçekten müthiş.

ben birkaç yıl önce izledim, ama açıkçası başarısız buldum. konu olarak fena değil, çekimler de güzel lakin korkutmak bir yana sıkıcı bir film diyebilirim. bir grup gencin büyük bir ormanda, virginiadaydı yanlış hatırlamıyorsam, yanlış bir yola girmeleri ve arabalarının bozulmasının akabinde ormanda yaşayan "tuhaf" insanlar tarafından birer birer "vahşice" öldürülmelerini anlatıyor. genel kültür olsun diye ya da can sıkıntısından izlenebilir, zira ben de izleyecek bir şey bulamadığımdan izlemiştim :D beğenenlere sözüm yok yine de :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
leftmedying demiş ki:
ben birkaç yıl önce izledim, ama açıkçası başarısız buldum. konu olarak fena değil, çekimler de güzel lakin korkutmak bir yana sıkıcı bir film diyebilirim. bir grup gencin büyük bir ormanda, virginiadaydı yanlış hatırlamıyorsam, yanlış bir yola girmeleri ve arabalarının bozulmasının akabinde ormanda yaşayan "tuhaf" insanlar tarafından birer birer "vahşice" öldürülmelerini anlatıyor. genel kültür olsun diye ya da can sıkıntısından izlenebilir, zira ben de izleyecek bir şey bulamadığımdan izlemiştim :D beğenenlere sözüm yok yine de :)

konu olarak fena değil,çekimlerde güzel demişsin......eee bir korku filminden başka ne istiyosunki.bir korku filminde görsellik ön plandadır bu filmde de fazlası ile var bence.
ama tabi zevk meselesi bişey diyemem.

çekim kalitesi olarak güzel demiştim :p konu da biraz daha üzerinde oynansa daha iyi olabilirdi. korku filminden beklentim genelde orjinalliktir, bunda çok bir orjinallik yok, 80lerin kötü korku filmimsi yapımlarının biraz daha ileri götürülmüş hali gibi geldi bana.
bu arada evet, zevk meselesi :D

hiç beğenmedim
kapağında harika ses efektleri yazıyodu
açtım sinema sistemini yok bi büyüsü!
alıp izleyip vakit kaybetmeyin derim
ya ben altıncı his'si izledim korkudan uyuyamdadım ama sakın korku filmi diye alıp izlemeyin!

Komik bir filmdi yani bir Evil Dead furyası devamı diyebilirim ve çirkin dev adamlar filan ne bileyim. Ormana 4-5 genç gidilmez abi furyasına bir ek.

Geri