Star Wars

Evet sevgili Star Wars dostları, Bu gece 00:00 dan itibaren tam olarak 365 gün kalmıştır bölüm III'e. Sabır sabır :) Şunun şurasında topu topu bir yıl kaldı. Hadi bakalım...

Ya bu lucas denilen eleman seriyi bununla sınırla tutmasın, devam etsin sw'a... Ömrü el vermezse hakkını oğlu falan varsa ona versin, bana versin hatta... Hatta böyle bikaç yıl kassın 7-8-9 için sonra birer yıl arayla sürsün gösterime, yüzüklerin efendisi, matrix gibi...

Hard-Boiled demiş ki:
Ya bu lucas denilen eleman seriyi bununla sınırla tutmasın, devam etsin sw'a... Ömrü el vermezse hakkını oğlu falan varsa ona versin, bana versin hatta... Hatta böyle bikaç yıl kassın 7-8-9 için sonra birer yıl arayla sürsün gösterime, yüzüklerin efendisi, matrix gibi...

Herşey tadında güzel abi boşver..Zorlama çıkan filmleride görüyoruz..

darthseth demiş ki:
SurguN demiş ki:
CHRONOS demiş ki:
Darthseth hiç Galaxies oynadın mı? Abi oynamak istiyorum kafa basmayacak diye korkuyorum :)
Veya oynayan varmı diye de sorulabilir tabi :)

Sevgili CHRONOS;
Boşver............................................. 8)
Boşverme, oyun fiyatlarının ucuzlaması için birşeyler yapmalı.

seth sen filmin başladığı gün gel istanbul a beraber Turkrock camiası olarak izleyelim :)

lan sevgili Star Wars dostları. 3. sayfaya kadar düşmüşüz !!!
Oldumu hiç !
Bir haber vereyim de heyecanlı bekleyiş iyice azıtsın :)
KAYNAK : www.starwars.gen.tr

BÜYÜK UZAY SAVAŞI

Bölüm III bir patlamayla başlayacak. Cumhuriyet Yıldız Filosu ve Bağımsız Konfederasyon Sistemi karışık ve zor bir durumda kalmış, büyük gemiler ve hızlı starfighthers arasında sıkışmış olduğu halde Coruscant atmosferinde amansız bir uzay savaşı sürecek.
Bu Amansız savaş sürerken yüzlerce geminin adeta birbirine kitlendiği bu sahnede izleyicinin gerçekten takip edeceği tek şey ise bu yoğun kargaşanın içine dalan iki küçük snubfighter olacak. Obi-Wan ve Anakin kaosun kalbine doğru önemli görevlerini yerine getirmek için ilerlerken kamera izleyiciye yol gösterecek.

Açılış sahnesinin dizaynı Anime Artisti Eusung Lee tarafından yapıldı, ama arka planda görünen inanılmaz savaş kurgusu ise grup çalışmasıyla oluştu. “Arka planda görülebilecek etkileyici savaş sahnesi için uzun fikir alışverişlerinde bulunduk. Kafamızda bir sürü fikir oluştu. Bunlardan hangisinin filmde görüleceğini bilmiyorum ama bir takım modüler arka plan aksiyon görüntüleri oluşturduk ve bunlar gerekli yerlere serpiştirildi diyebiliriz”

İlk bakışta Lee’nin yarattıkları gözden kaçabilir, göz dolduran kısım ise arka plandaki aksiyon. Üçgen bir Jedi kruvazörü çok daha büyük bir Ticaret Federasyonu savaş gemisiyle ölümcül bir şekilde karşılaşır, savaş gemisinin silahlarıyla arasındaki mesafeyi korumaya çalışırken, hançer görünümlü burnu geminin merkezindeki büyük küreye doğru ilerlemektedir.

“Bana göre, belki de klonlar gerçekten de gemiye bindirmeye çalışıyordu” diye açıklıyor Lee. “Küre geminin ortasından uzaklaşmaya başlıyordu”

Anime Bölümü arka planda diğer olabilecek mini-dramalar için bir tarif listesi vermekte. Bu listede bazı heveslendirici olasılıklar bulunuyor.

:arrow: Çarpışma/Gemilerin Parçalanması
:arrow: Ablukayı açmak için geminin feda edilmesi
:arrow: Refakat gemilerinin krüvazör grubunun içine dalması
:arrow: Bir geminin patlamasından geniş bir şok dalgasının oluşması
:arrow: Gemilerin yüzeyinde hasar yaratacak şok bombalarının patlatılması
:arrow: Çekici ışınla tamir edilecek gemilerin çekilmesi
:arrow: Gemilerde büyük güç kaybına neden olan EMP bombaları, kontrol dışı çarpışmalar
:arrow: Akbabayı anımsatan droidlerin büyük gemilerin yüzeyine iniş yapıp saldırması
:arrow: Yakıt sızıntısıyla geçen oluşan bir yangın
:arrow: Birleşik lazer saldırısı :!: :!: :!:

Artık dayanılmaz oldu, yokmu teknoloji 19 Mayıs 2005 e kadar uyusam ya :evil:

Geri