Aranıp Bulunamayan Cubase Sorunları

Merhaba arkadaşlar,
Şimdi ben cubasede davul yazmakla ilgili birsürü arama yaptım ve bulduğum şey Groove Agent eklentisiyle iyi sonuçlar alacağım üzerineydi.Grove agent ı bir şekilde indirdim ama pc min özelliklerimi yetmedi anlamadım kurarken groove agent 2 yi reinstall yapın diyor erşeyi denedim olmadı..Neyse soruma geçeyim.Fruity Lopps ve Groove agent dışında bildiğiniz daha iyi Vsti ler varmı? Yada Groove agent ı kurarken karşılaştığım sorunu çözebilicek kimseler var mı?

2. Ben bir midi klavye alıp cubaseteki bütün vsti leri (davul bass vs..) bu klavye ile yönetebilir miyim? Evde kullanabiliceğim en ucuzundan hangi klavyeyi önerirsiniz?

3. Evde latency siz temiz bir kayıt için minumum sistem gereksimleri nelerdir?

4. Sizi seviyorum :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Re: slm

presence demiş ki:
lm4 var indirip deneyebilirsin..

abi çok kısa da olsa verdiğin cvp için çopk teşekkür ederim 1 haftadır açtığım konuya gelen tek cvptı.Forumdaki konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarada(!) teşekkürler.. eyw..

hyper canvas , native instruments-batery plug in leri gayet guzeldir. midi klavye ile yonetebilirsin tabi. fiyat konusunda yardimci olamayacagim.
minimum sistem , iyi bir ram bu cok onemli. sonra saglam bir ses karti. iyi bir islemci. ben kendiminkini yaziyim sana. p4 3.0,512 ddr2 ram,ses kartim da creative audigy pla 2. kayitlari indirip fikir sahibi olabilirsin. biz de seni seviyoruz :D

yeni başlayanlar için evde pc ile kayıt adlı topicte bilgisayarla ilgili sournunuzu rahatlıkla halledebilirsiniz mahcemin bu konudaki ayrıntılı yorumları size çok yardımcı olacaktır :D

Geri