Black Sabbath : Albümden Yeni Bilgiler

'Haberler & Etkinlikler' forumunda raccoon tarafından 19 Nisan 2013 tarihinde açılan konu

1. Siteye yeni haberler;

BLACK SABBATH, 11 Haziran’da çıkacak yeni albümü “13″ den çıkacak olan ilk parça, “God Is Dead?” i bugün yani 19 Nisan’da yayımlayacağını açıkladı. Yeni EP'nin kapağı şöyle;

Yeni EP yayımlandı;
    Prodüktörlüğünü Rick Rubin’in üstlendiği albüm için 15 şarkı yazılmış ve 12 tanesi albüme alınırken, 4 tanesi bonus şarkı olarak kullanılacak. Şarkıların tüm sözlerini Geezer Butler tarafından yazıldı. Aynı zamanda Ward’un gruptan olaylı ayrılışı üzerine davul koltuğuna RAGE AGAINST THE MACHINE davulcusu Brad Wilk oturacak. İkinci single “End of the Beginning” , CSI dizisinin 15 Mayıs’ta yayınlanacak bölümünde tanıtılacak. Dizi karakterlerinin katıldığı bir konserde, sahnedeki BLACK SABBATH bu şarkıyı çalıyor olacak.
    Albüm kapağı ise şöyle olacak;
    Şarkı listesi:
    1. End Of The Beginning (8:07)
    2. God Is Dead? (8:54)
    3. Loner (5:06)
    4. Zeitgeist (4:28)
    5. Age Of Reason (7:02)
    6. Live Forever (4:49)
    7. Damaged Soul (7:43)
    8. Dear Father (7:06)
    Prodüktörlüğünü Rick Rubin’in üstlendiği albüm için 15 şarkı yazılmış ve 12 tanesi albüme alınırken, 4 tanesi bonus şarkı olarak kullanılacak. Şarkıların tüm sözlerini Geezer Butler tarafından yazıldı. Aynı zamanda Ward’un gruptan olaylı ayrılışı üzerine davul koltuğuna RAGE AGAINST THE MACHINE davulcusu Brad Wilk oturacak. İkinci single “End of the Beginning” , CSI dizisinin 15 Mayıs’ta yayınlanacak bölümünde tanıtılacak. Dizi karakterlerinin katıldığı bir konserde, sahnedeki BLACK SABBATH bu şarkıyı çalıyor olacak.

Yeni albümden bir kuple:

gokberk1 bunu beğendi.
  2. Yukardaki yeni albümün kapağı değil, yeni EP'in kapağı. Bu EP albümden önce çıkacak.

3. Düzeltildi teşekkürler. Bu arada EP yayımlandı onu da ekledim;)

4. Bu arada sıkı bir parça olmuş. 6. dakikaya kadar sabırla bekleyin derim:)

5. Güzel olmuş :) Eskilerden kim kaldı ki :D

6. Ne uslanmaz adamlarmışsınız be.

7. Sound çok güzel ya. Trigger'siz gerçek davul sesleri, birlikte canlı çalım, üçer beşer kez kaydedilmemiş gitarlar, gerçekten özlemişim. Umarım böyle tınlar.

8. God Is Dead sağlam geldi. Ama düşünüyorum da, davulda Bill'in o kendine özgü vuruculuğu olsaymış daha da sağlam olabilirmiş.

9. Bu arada yeni haber: The End of Beginning” isimli parçasını ilk kez bir konserde çalmışlar;

hackeiommi bunu beğendi.
  10. Ne de güzel bir performans!! Niçe aga b.k yesin, Tanrı ölmemiş işte!!! Yukarıdaki mesajın "Beğen" düğmesini çökertmeyen bizden değildir!!!! :)

raccoon bunu beğendi.
  11. Albüm beklediğimden daha güzel olacak gibi iommi hocam.

hackeiommi bunu beğendi.
  12. Bu arada çiçek haberini okudunuz mu?

13. Evet, biraz önce okudum :D
    Şaka bir yana doğru grup seçmişiz demek :)

raccoon bunu beğendi.
  14. Orovizyon sarkisi nire bunlar nire, ben umutsuzum diye yazmistim yok Rubin dir Ozzy nin esidir vs ama lafimi huzurlarinizda bayat ekmek gibi yutuyorum, bunu rahat yapabilmek icin de bir kutu kola actim yanina...Ulen metronom yavasladikca agirlasan baska grup var mi, size soruyorum powercilar thrashciler agalar beyler?

15. Kalanını da dinliyelim hele aga, bakalım Rubin ve Ozzy'nin sıçırttığı yerler var mı? The Devil You Know hala 21. yy.'ın favorisi benim açımdan.

16. The Devil You Know'u beğenmeyen çok ama benim içinde çok şahane bir albüm. Dio ölmeseydi devamı gelirdi kesin.

17. Beğenmeyen kızını vermesin :) Dio ölmeyeydi adamları İstanbul'da izlemiştik, aah ah! :(

Bu Sayfayı Paylaş