Black Sabbath : Albümden Yeni Bilgiler

Siteye yeni haberler;

BLACK SABBATH, 11 Haziran’da çıkacak yeni albümü “13″ den çıkacak olan ilk parça, “God Is Dead?” i bugün yani 19 Nisan’da yayımlayacağını açıkladı. Yeni EP'nin kapağı şöyle;

sabbathsingle_haber_1.jpg
Yeni EP yayımlandı;

Prodüktörlüğünü Rick Rubin’in üstlendiği albüm için 15 şarkı yazılmış ve 12 tanesi albüme alınırken, 4 tanesi bonus şarkı olarak kullanılacak. Şarkıların tüm sözlerini Geezer Butler tarafından yazıldı. Aynı zamanda Ward’un gruptan olaylı ayrılışı üzerine davul koltuğuna RAGE AGAINST THE MACHINE davulcusu Brad Wilk oturacak. İkinci single “End of the Beginning” , CSI dizisinin 15 Mayıs’ta yayınlanacak bölümünde tanıtılacak. Dizi karakterlerinin katıldığı bir konserde, sahnedeki BLACK SABBATH bu şarkıyı çalıyor olacak.
Albüm kapağı ise şöyle olacak;
blacksabbath_13_kapak.jpg
Şarkı listesi:
1. End Of The Beginning (8:07)
2. God Is Dead? (8:54)
3. Loner (5:06)
4. Zeitgeist (4:28)
5. Age Of Reason (7:02)
6. Live Forever (4:49)
7. Damaged Soul (7:43)
8. Dear Father (7:06)
Prodüktörlüğünü Rick Rubin’in üstlendiği albüm için 15 şarkı yazılmış ve 12 tanesi albüme alınırken, 4 tanesi bonus şarkı olarak kullanılacak. Şarkıların tüm sözlerini Geezer Butler tarafından yazıldı. Aynı zamanda Ward’un gruptan olaylı ayrılışı üzerine davul koltuğuna RAGE AGAINST THE MACHINE davulcusu Brad Wilk oturacak. İkinci single “End of the Beginning” , CSI dizisinin 15 Mayıs’ta yayınlanacak bölümünde tanıtılacak. Dizi karakterlerinin katıldığı bir konserde, sahnedeki BLACK SABBATH bu şarkıyı çalıyor olacak.

Yeni albümden bir kuple:

Sound çok güzel ya. Trigger'siz gerçek davul sesleri, birlikte canlı çalım, üçer beşer kez kaydedilmemiş gitarlar, gerçekten özlemişim. Umarım böyle tınlar.

Orovizyon sarkisi nire bunlar nire, ben umutsuzum diye yazmistim yok Rubin dir Ozzy nin esidir vs ama lafimi huzurlarinizda bayat ekmek gibi yutuyorum, bunu rahat yapabilmek icin de bir kutu kola actim yanina...Ulen metronom yavasladikca agirlasan baska grup var mi, size soruyorum powercilar thrashciler agalar beyler?

Geri