Gitar tavsiyesi...

'Elektro Gitarlar' forumunda Riqi tarafından 24 Nisan 2013 tarihinde açılan konu

1. Riqi

Riqi

3
    0
    0
    Mrb ben yeni basliyorum gitar calmaya daha önce elime gitar almis degilim nerdeyse 1 haftadir arastiriyorum ama net bi sonuc bulamadim ilgilendigim tarzdaki gitaristlerin gitarlarini arastirdim genelde fender kullaniyorlar ancak biraz fazla kaciyor fiyat bakimindan bu yuzden benzeri model marka tavsiyelerinizi bekliyorum metalle vs.. hard rock la ilgilenmiyorum asiri blues cazz da degil sanirim soft rock oluyor bahsettigim videolar da görebilirsiniz örnek olarak...

・Fender USA 60th Anniversary American Stratocaster (White+Sticker,・Gibson Les Paul Special Double Cutaway (White)
    ・Fender USA American Standard Stratocaster HSS (Black)
    ・Fender USA American Standard Stratocaster HSS “MAMI MODEL”
    (Black+PaintBrush)

・Gretsch White Falcon Double Cutaway, G6136DC (White)

2. Ahahaha bende var bu strat'tan, yıllardır evde ve hiç bir şey olmadı - ki Çin yapımı ve ben 150TL'ye almıştım. Bence beklentileri karşılayan bir efsane Bullet Strat! Mertay'a katılıyorum.

mertay bunu beğendi.
  3. Riqi

Riqi

3
    0
    0
    Cok tesekkurler yorumlariniz icin

4. ery

ery

190
    37
    205
    Bence de güzel. Bir de jay turser diye bir marka var. Fiyatına göre çok iyi olduğunu söylüyor bazıları. Hiç çalmadım ama. Nasıldır ben de merak ettim şimdi bak?

5. Squier alacağınıza sx'in stratlarından alın cok daha iyiler

ery bunu beğendi.
  6. ery

ery

190
    37
    205
    Bak bunu unutmuştum sx te güzelmiş hakikaten arkadaş denemiş çok beğenmiş. Bu da tercihler arasında.

Bu Sayfayı Paylaş