Slayer gitaristi Jeff Hanneman vefat etti

'Haberler & Etkinlikler' forumunda cezzars tarafından 3 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. bilmiyorum konusu açık mı ama zaten 2 aydır hastanede yatan üstad aramızdan ayrılmıştır.Örümcek ısırığı falan filan denmekte. sebebide o dandik örümcek ısırığı sonucu enfeksiyon ve karaciğer yetmezliğinden öldüğü söyleniyor:S

Slayer is devastated to inform that their bandmate and brother, Jeff Hanneman, passed away at about 11AM this morning near his Southern California home. Hanneman was in an area hospital when he suffered liver failure. He is survived by his wife Kathy, his sister Kathy and his brothers Michael and Larry, and will be sorely missed.

Our Brother Jeff Hanneman, May He Rest In Peace (1964 - 2013)

Ekli dosyalar:

• slider.jpg
      slider.jpg
      Dosya Boyutu:
      63.1 KB
      Gösterim:
      91,006
  2. An itibari ile Slayer resmi sayfasından gelen açıklama:

"Slayer is devastated to inform that their bandmate and brother, Jeff Hanneman, passed away at about 11AM this morning near his Southern California home. Hanneman was in an area hospital when he suffered liver failure. He is survived by his wife Kathy, his sister Kathy and his brothers Michael and Larry, and will be sorely missed.

Our Brother Jeff Hanneman, May He Rest In Peace (1964 - 2013)"

Başımız sağolsun... :(

3. ooof ulan offff.

4. Resmi sitesinde hala bir şey yok. Umarım balon çıkar haber. Son zamanlarda bu kadar çınarın yitip gitmesi fazla zira :\

5. içim çok fena oldu bu gece bu haberle sarsıldım resmen. Slayer konseri iptal olmaz umarım...

6. tweet hesabından doğrulama yapıldığı söylendi... Fakat umarım asparagas çıkar...

7. Orumcek isirigi yeni degil canim 2011 de oldu o. Sonra doktoralar kolundan buyukce bir doku cikardilar ama bir daha sahneye cikaramadilar arada bir girip caldigi 1-2 sarki disinda, her soruldugunda da Kerry King iyi Jeff hizla iyilesiyor gitar calmak disinda siz ben evde ne yapiyorsak hepsini yapabiliyor diyordu. Slayer'in basin temsilcisine gore evinde karaciger yetmezliginden olmus...Rahmet dilemek istiyorum ama Slayer uyesine kimden rahmet dilenir bilemiyorum...Ama basimiz saolsun Jackson Soloist'i bana sevdiren adamdir kendisi...

8. O da nasıl bir örümcektr yahu adama doku kaybettiriyor! Cinsi nedir bunun cinsini cittiğim?

9. normalde ağır doku kaybına neden olan ve amerika civarlarında yaşayan bir örümcek türü vardır çokta sık rastlanır aslında adı brown recluse olarak geçiyo kahverengi izdiva örümceği de denir ... dip not olsun buda

hackeiommi bunu beğendi.
  10. 2013 çok pis...

hackeiommi ve cezzars bunu beğendi.
  11. http://www.manageyourshapeblog.com/.a/6a00e54f9153e088330167660355d4970b-pi

Burada resimde var ust kolda 2 bolgede derin doku kaybi var izleri belli, alt kolun ustu ise epeyce acilmis lakin ne deri ne yag doku ne bag doku demeden yiyor namussuz, mecburen deri nakli(graft) yapmislar...Ya 49 yas nedir arkadas ben ona takildim hakikaten asabim bozuldu bu yasta insan boyle birsey yuzunden hayat veda eder mi?

12. QuasH

QuasH

581
    161
    755
    Mına kodugumun örümceği gece gece ters döndüm lan.

SoniXXX bunu beğendi.
  13. En düzgün "adam"lardan birisiydi grupta bildiğim kadarıyla.
    "Allah rahmet eylesin."

14. Slayer kery king'e kaldıysa boku yedik. Umarım gary holt işe el atar.

15. sabah sabah habere bak. turnelere çıkmıyordu ama bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. kendisine allahtan rahmet......... ne diyorum lan ben.

16. Crom, ilk yazdığın cümleyi okuyunca tüylerim diken diken oldu...

17. çoğu büyük grupta öyle zaten .

Bu Sayfayı Paylaş