Slayer gitaristi Jeff Hanneman vefat etti

bilmiyorum konusu açık mı ama zaten 2 aydır hastanede yatan üstad aramızdan ayrılmıştır.Örümcek ısırığı falan filan denmekte. sebebide o dandik örümcek ısırığı sonucu enfeksiyon ve karaciğer yetmezliğinden öldüğü söyleniyor:S

Slayer is devastated to inform that their bandmate and brother, Jeff Hanneman, passed away at about 11AM this morning near his Southern California home. Hanneman was in an area hospital when he suffered liver failure. He is survived by his wife Kathy, his sister Kathy and his brothers Michael and Larry, and will be sorely missed.

Our Brother Jeff Hanneman, May He Rest In Peace (1964 - 2013)

Dosyalar

• slider.jpg
    slider.jpg
    63.1 KB · Gösterim: 91,541
An itibari ile Slayer resmi sayfasından gelen açıklama:

"Slayer is devastated to inform that their bandmate and brother, Jeff Hanneman, passed away at about 11AM this morning near his Southern California home. Hanneman was in an area hospital when he suffered liver failure. He is survived by his wife Kathy, his sister Kathy and his brothers Michael and Larry, and will be sorely missed.

Our Brother Jeff Hanneman, May He Rest In Peace (1964 - 2013)"

Başımız sağolsun... :(

bilmiyorum konusu açık mı ama zaten 2 aydır hastanede yatan üstad aramızdan ayrılmıştır.Örümcek ısırığı falan filan denmekte. sebebide o dandik örümcek ısırığı sonucu enfeksiyon ve karaciğer yetmezliğinden öldüğü söyleniyor:S

Slayer is devastated to inform that their bandmate and brother, Jeff Hanneman, passed away at about 11AM this morning near his Southern California home. Hanneman was in an area hospital when he suffered liver failure. He is survived by his wife Kathy, his sister Kathy and his brothers Michael and Larry, and will be sorely missed.

Our Brother Jeff Hanneman, May He Rest In Peace (1964 - 2013)
Orumcek isirigi yeni degil canim 2011 de oldu o. Sonra doktoralar kolundan buyukce bir doku cikardilar ama bir daha sahneye cikaramadilar arada bir girip caldigi 1-2 sarki disinda, her soruldugunda da Kerry King iyi Jeff hizla iyilesiyor gitar calmak disinda siz ben evde ne yapiyorsak hepsini yapabiliyor diyordu. Slayer'in basin temsilcisine gore evinde karaciger yetmezliginden olmus...Rahmet dilemek istiyorum ama Slayer uyesine kimden rahmet dilenir bilemiyorum...Ama basimiz saolsun Jackson Soloist'i bana sevdiren adamdir kendisi...

Orumcek isirigi yeni degil canim 2011 de oldu o. Sonra doktoralar kolundan buyukce bir doku cikardilar ama bir daha sahneye cikaramadilar arada bir girip caldigi 1-2 sarki disinda, her soruldugunda da Kerry King iyi Jeff hizla iyilesiyor gitar calmak disinda siz ben evde ne yapiyorsak hepsini yapabiliyor diyordu. Slayer'in basin temsilcisine gore evinde karaciger yetmezliginden olmus...Rahmet dilemek istiyorum ama Slayer uyesine kimden rahmet dilenir bilemiyorum...Ama basimiz saolsun Jackson Soloist'i bana sevdiren adamdir kendisi...

O da nasıl bir örümcektr yahu adama doku kaybettiriyor! Cinsi nedir bunun cinsini cittiğim?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
normalde ağır doku kaybına neden olan ve amerika civarlarında yaşayan bir örümcek türü vardır çokta sık rastlanır aslında adı brown recluse olarak geçiyo kahverengi izdiva örümceği de denir ... dip not olsun buda

O da nasıl bir örümcektr yahu adama doku kaybettiriyor! Cinsi nedir bunun cinsini cittiğim?
http://www.manageyourshapeblog.com/.a/6a00e54f9153e088330167660355d4970b-pi

Burada resimde var ust kolda 2 bolgede derin doku kaybi var izleri belli, alt kolun ustu ise epeyce acilmis lakin ne deri ne yag doku ne bag doku demeden yiyor namussuz, mecburen deri nakli(graft) yapmislar...Ya 49 yas nedir arkadas ben ona takildim hakikaten asabim bozuldu bu yasta insan boyle birsey yuzunden hayat veda eder mi?

Senin yerine Justin Bieber denen velet gitmeliydi... Huzur içinde uyu.

Ayrıca:

http://eksisozluk.com/entry/33651003?utm_source=facebook&utm_medium=wall&utm_campaign=social&utm_content=jeff hanneman&utm_term=0

Kerry King'e dövmelerinden ve tipinden dolayı bi sempatim vardı ama yukardaki enrty'den sonra adamı direk sildim. Demek ki, grup, arkadaşlık vs... hepsi yalan. Önce vefa olacak bi insanda. Kelini sksinler Kerry!

çoğu büyük grupta öyle zaten .

Geri