Amfi Yapmak

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda caner977 tarafından 4 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. İyi günler arkadaşlar.
    Bas gitar çalıyorum ve bas gitara kulaklığı takıp çalabilmek için
    http://www.voxamps.com/amplug/ bu tarz bir şey yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim bilgisi olan paylaşırşa sevinirim.

2. böyle bişey yapman zor olabilir çünkü mikro smd işlemci gibi şeyler kullanılıyor gösterdiğin cihazda ama basit bir preampli devresi aratırsan nette elektronik bilginde varsa rahatlıkla yapabilirsin ama sonucu bunlar kadar tatminkar olmasını bekleme baştan söyliyim. kolay gelsin şimdiden..

3. Teşekkürler.

4. Mikroislemci oldugunu nerden cikardin, %100 analog circuit diyor açıklamada ayrıca smd olmasının ne önemi var smd olmayanı ile yaparsın hiçbirşey farketmez.

5. Analog circuit diye başka bir model için söylemiş ama yinede soru aynı mikroişlemci olduğunu nerden anladın?

6. bukadar ufak bişeyin analog olması pek inandırıcı gelmiyor bana özellikle çıkan seslere bakınca

7. İnanmakla ilgili degil %100 analog dediklerine göre öyle ve wattaj dusuk oldumu cok cok küçük yapılabilir, anormal birsey değil.

8. herneyse arkadaş nette devresini bulursa burdan yardımcı olabilirim diyip uzatmayalım amacından sapmasın konu..

Bu Sayfayı Paylaş