Gitar Tuner Software

'Elektro Gitarlar' forumunda Blackburn tarafından 1 Ocak 2006 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar aranızda şöyle bilgisayarda kullanabileceğim bir tuner software bileniniz varmı? Internette bir sürü var ama ne kadar iyidir nasıldır? Hangibirini indiripte deneyeyim bir ton tuner var. En iyisi forumda tecrübe etmişlere sormak diye düşündüm. Ne tavsiye edersiniz?

Bu arada aşağıdaki ürünü ben ilk kez görüyorum bunundamı robotunu çıkardılar arkadaş. Alet gitarı kendi akord ediyor pes artık dedim.:lol:

http://www.hotguitarist.com/prod_review.html

2. Bende AP Guitar Tuner diye bir program var, uzun süredir kullanmıyorum ama kullanırken memnundum hatırladığım kadarıyla :)

3. Al sana bir kıyağım olsun.
    http://www.megaupload.com/?d=GE32HFPN Burada AP guitar tuner ve In Tune tuner diye iki tane yazılım var.
    Ben genelde AP tuner'i kullanıyorum.Diğeri de güzel ama lisans zırvalığı için programdan çıkarken geri sayımı falan var biraz bayıyo o özellik.

4. Ben Guitar Pro 5'teki veya AmpliTube'daki Tuner'ı kullanıyorum eninde sonunda tuner yani :D

5. AP guitar tuner kullanıyorum uzun zamandır ve hiç bi problemim olmadı güzel bi soft..

6. Eyvallah serkann dosya için çok sağol. Arkadaşlar sizlerde çok saolun cavaplarınız için.

7. bende digital guitar tuner diye bi yazılım kullanıyorum iyi fakat ses kartı seçeneklerinden line in seçili olmadan akort başlamıyor ona dikkat et AP kullanmadım ama böyle ufak bir sorun çıkabilir karşına...kolay gelsin...

8. AP guitar tuner kullandığım en iyi programdı (daha birçok tunner programı denedim ve hepsinde az çok sorun yaşadım) :!:

9. çok isime yaradı sağol

10. hocam guitar fx box diyede bir efekt programı var ses kartın kaldırırsa efektleri güzeldir kullan tavsiye ederim onun içindede tuner bulunmakta oda güzeldir.

11. arkadaşlar benim ap guitar tuner yalnış akort ettiriyor:Dbirkaç program indirdim hepsi akortu bnm kulaıma göre yaparken AP yalnış yapıyor......

12. valla ben in-tuner kullandım o da iyiydi ama ap biraz daha iyi gibi istersen bir de in-tuner dene...

Bu Sayfayı Paylaş