Sahne deneyimi olan arkadaşlar bi bakın :D

'Müzik Endüstrisi' forumunda omer1044 tarafından 17 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba öncelikle,bir konsere çıkacağım okulun gitarı ile okulun gitarı cort g 100 kötü biraz.2 tone 1 volüme var niye 2 tone potansı var.? farklı sesler veriyor ama çözemedim.Ve prova alıyorduk bugün ses sistemine bağladık,herşey güzeldi birden bas sesler çok cızırtılı geldi gitarın sesini hafif kısınca düzeldi bu gitarla alakalı bi problemmi ses sistemiylemi alakalı.Şimdiden teşekkürler.
   
 2. Volume potansında bir sıkıntı olabilir bir ihtimal. Bağlantıları kontrol etmenizde fayda var.
   
 3. Belirtmeyi unuttum,ben çaldığım esnada cızırtı gelmedi bir anda.gitarı bağladık baslar çok fazla cızırtılı bi ses veriyordu volümü kısınca cızırtı gitti.Bas larla alakalı birşey olamaz değilmi.?
   
 4. Basları fazla açmış olabilirsiniz belki diyeceğim ama tam olarak ne olduğunu,nasıl olduğunu ve gitarı ses sistemine nasıl bağladığınızı söylerseniz daha açık olacaktır ve daha kolay çözülecektir sorununuz.
   
 5. Bu gitardan fazla ses çıkmıyor diye bütün herşeyi sona verdiklerini düşünüyorum bass treble middle bass sonuna kadar açıktı galiba.Prova bittikten sonra bassları kısabilirmiyiz konserde dedim adam pek ciddiye almadı :D bence o baslardan oldu.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş