Washburn Wg587

arkadaşlar sansasyonla birlikte far ettik bunu.yaa eğer bu gerçekse ve kaliteli bi gitarsa hemen alalım birer tane 199$ ne ki?949$ lık gitar diyo.%78 kazançlısınız diyo.başka bi sitede daha rastladım.bu işin sırrı ne aceba? 8O anlamadım doğrusu.bişeyler bilen varsa anlatırsa sevinirim.gerçekten ii bi gitarsa 7 telli hastaları kaçırmasın.arada bizde nasiplenelim.:D kib.koaly gelsin.müzikel kalın.:D

abi elelrinde kalmış bi ürün olabilir veya fabrika hatalı bizim farketmiceğimiz bi ürün olabilir yada sezon sonu manyak indirimi olabilir anlamadımmmm direk kıllandım yani

abi okadarda pahalı bi gitar değilmiş gibi geldi bana tekrar inceleyince atmışlar bence ederi o fiyat ha biraz indirim yapmışlar orası kesin

beyler ben 3 ay kadar önce aldım bu gitarı music123.com'dan, 1.5 aydır da bende, sahnede de kullanıyorum hatta...harbi harbi de 200 dolar :D hatta 2 tane birden aldık walla biz o fiyatı görünce dayanamayıp :D
öncelikle kıllanmanıza gerek yok gitarda bi yamuk yok :D bazen böyle enteresan indirimlere giriyo bu abd'deki online siteler, ben ibanez rg1570'imi de 500 dolara almıştım yine music123'den..gerçi onda seri sonu gibi bi olay vardı da nese..
gitarla ilgili bikaç şey söyliim ben de merak edenlere, fixed bridge yani floyd rose'u yok, alternatif tuning'ler için iyi bi gitar yani, bariz bi akort kaçırma problemi de yok.. onun dışında klavyesi fena değil, tabi bi ibanez klavyesi beklemeyin ama...manyetikleri için iyi diyemicem ama idare eder bi süre, zaten baya ucuza geliyo artık manyetikleri de değiştirmek bize kalıyo galiba..
çok merak eden varsa gelip görebilir walla gitarı da :) nese benden bu kadar...

abi sizin sahnede kullandığınız yeşil washburnler bunlar mıydı? yaa napsam ki.aceba bi tane alsam mı ki.tonları ağaçları vs. nasıl bunun?haa bide kargo dahil kaça geldi?kib.kolay gelsin.müzikle kalın.:D

bizim sahnede kullandığımız washburn'ler bunlar da abi ikisi de yeşil değil be :D biri siyah biri gri, zaten bi de kırmızısı var o kadar :) nese belki ışık oyununa gelmişsindir..
ağaçlara gelince; gövdesi alder, klavyesi rosewood..
iki tane humbucker manyetik var üzerinde..24 perde, bunları yukardaki sitelerden de öğrenebilirsin zaten yazıyodur büyük ihtimal..

MoNsTeR_83 demiş ki:
bizim sahnede kullandığımız washburn'ler bunlar da abi ikisi de yeşil değil be :D biri siyah biri gri, zaten bi de kırmızısı var o kadar :) nese belki ışık oyununa gelmişsindir..
ağaçlara gelince; gövdesi alder, klavyesi rosewood..
iki tane humbucker manyetik var üzerinde..24 perde, bunları yukardaki sitelerden de öğrenebilirsin zaten yazıyodur büyük ihtimal..

hocam kargo parası falan toplam ne kadara geldi sanırım bu site amerikadan gönderiyor sen nerede oturuyorsun

erencezzaroglu demiş ki:
hocam kargo parası falan toplam ne kadara geldi sanırım bu site amerikadan gönderiyor sen nerede oturuyorsun

biz kargoyla getirtmedik, önce bi arkadaş aldı abd'de music123'den, gitarlar bi süre onda kaldı. sonra tr'ye döncek arkadaş bekledik işte kargo olayına hiç girmedik... bi de double gigbag aldırdık, tek gitarmış gibi getridi yine sağolsun bi arkadaş.. yani 200 dolara mal oldu herşeyiyle :D

rastansaga demiş ki:
Arkadaşlar bunlar hep pazarlama stratejisi, gitarın özelliklerine bakarsanız 200$ dan fazla etmeyecek bir gitar olduğunu farkedersiniz.

pazarlama stratejisi olduğu doğru o sitelerde yazan 950 dolar çok şişirme bi fiyat ama şöle de bi durum var gitarın tr fiyatı da 750 dolar falan malesef..

Ben de geçen sene zuhal'de 600$ civarına satıldığını görmüştüm. Bir de manganın gitaristi yıllarca bu gitardan kullandı. Şimdi kendine galiba K-7 almış.

Arkadaşlar gitarı kuzenim aldı zaten monster_83 ile beraber alan benim kuzenim, gitarın fiyatına göre iyi olduğunu söyledi bende 7 telli kullanacağım bir tarzla ilgilenseydim mutlaka alırdım...

peki bu gitarın klavyesi diğer gitarlardan daha mı geniş ? bu gitarla akor basılır mı ? (F) vsvs.. türkiye de bu gitar için teller var mıdır ? peki biz 7. bulguya tel koymazsak yani 6 telli yaparsak sap ayarı bozulur mu ?

kusura bakmayın çok soru sordum (:)

almayı düşünüyorum da

son bi soruum olacak bu gitara fender usa manyetiği taksak nasıl olur ?

Geri