foreplay(bolu)

Foreplay Wattz up'ın devamı olarak kurulmuş bi grup diil, Wattz up'ın eski vokalisti Kıvanç'ın Onur, Alper ve Özkanla birlikte kurduğu yeni bi oluşum. Bir Foreplay dinleyicisi olarak sadece düzeltme yapmak istedim. Bunun haricinde size başarılar, umarım bi gün dinleriz sizi de Ankara'da.

vayy be...
bolu nun ismini duyunca daldım direk..
ya geçen ağustos ayı, ormanda bisiklet sürüyodum, bir melodi tanıdık gelmişti, birileri greenDAY çalıyodu, yoksa onlar siz miydiniz :LOL:
o ahşap klübelere nasıl sığabiliyorsunuz :D
neyse
şarkınızı dinledim, kayıt hakikaten çok temiz ve anlaşılır olmuş...çok hoş bi parça bence...gitarlar süper..kolay gelsin, bişiler yapın da tutsak olmayın bolu ya ;) bahar şenliklerinde çıkmışsınızdır herhalde..?

eheheeh evet biziz o ahsap evde müzik yapan sarkı yorumun icin saol evet cıktık senliklerde bayaa bu 4. olcak (umarım sarkıyı herkes cekip bi dinler)

Bolu'da tekler. Amaaa bence kendinizi Bolu dışında da duyurmalısınız artık. Yeni parça ve lar da geliyo. Bence çoğu alternatif grubtan çok daha başarılısınız. Go ahead . Ne diyim.

Let's BURN THis City yeaaaaaaahh

yeni şarkıları kayıt edelim insanlar dinleyince yere yapışcak :D neyse bu arada bizi bilmeyen herkese bu sayfada bulunan -this city- parcasını indirmesini tavsiye ediorum bakın bakalım insanlar bolu dagında neler yapıyor

boluya geldigim ilk sizin grubu tanıdım voluda ilk gittigim konserde sizin konserinizdi. gayet iyisiniz. can sakın o sesi fazla sigara içip harcama ;) ahmet de harika eee ne de olsa bolunun ilkisiniz. ama boluya takılıp kalmayın baska yerlerde de gorelim sizi :D

boluya geldigim ilk sizin grubu tanıdım voluda ilk gittigim konserde sizin konserinizdi. gayet iyisiniz. can sakın o sesi fazla sigara içip harcama ;) ahmet de harika eee ne de olsa bolunun ilkisiniz. ama boluya takılıp kalmayın baska yerlerde de gorelim sizi :D

Geri