Satriani EKIPMANINI SATIYOR...

Sonra da on katı fiyatla çarpıp satmalıyız. Bu açıdan bir servet yatıyor aslında bu haberde :D
Yok canim nerede, aldigin fiyata foruma koysan 1 yil bekler arada da taciz atisina maruz kalirsin "abi tas gibi premium ibanez var su Mesa ile degis tokus edelim mi harbiden temiz gitar" diye. Yok canim kardesim dedin mi de "peki abi sen bilirsin bence kacirma ama yok neyse ben birsey demiyorum karar senin tabi zarar edecek sensin iyi satislar vs vs" sanal bir sinek ilaci/biber gazi da yok ki sikasin adama. Bu susak der ki alalim getirelim calalim sonra fotosunu cekip foruma atalim hepsi bu...Ya o degil de benim simdi hesap yaptim soyle bir 30.000 dolarim falan olsa kenarda (biliyorum ohaaa denecek destur de denecek, ama hesap bu George Lynch esp koleksiyonu(ee aldim mi da iki tane aliyorum ne olur ne olmaz diye) ile bir iki butik amfi istiyorum Diezel VH4 vs valla gidip bitiyor para), aklimdakileri alip kenara cekilir 3-5 sene forumlara bile girmem. Ayran gibi hem kafa, hem bagimlilik yapiyor bu ekipmanlar...Alsan dert satsan dert...

Yok canim nerede, aldigin fiyata foruma koysan 1 yil bekler arada da taciz atisina maruz kalirsin "abi tas gibi premium ibanez var su Mesa ile degis tokus edelim mi harbiden temiz gitar" diye. Yok canim kardesim dedin mi de "peki abi sen bilirsin bence kacirma ama yok neyse ben birsey demiyorum karar senin tabi zarar edecek sensin iyi satislar vs vs" sanal bir sinek ilaci/biber gazi da yok ki sikasin adama. Bu susak der ki alalim getirelim calalim sonra fotosunu cekip foruma atalim hepsi bu...Ya o degil de benim simdi hesap yaptim soyle bir 30.000 dolarim falan olsa kenarda (biliyorum ohaaa denecek destur de denecek, ama hesap bu George Lynch esp koleksiyonu(ee aldim mi da iki tane aliyorum ne olur ne olmaz diye) ile bir iki butik amfi istiyorum Diezel VH4 vs valla gidip bitiyor para), aklimdakileri alip kenara cekilir 3-5 sene forumlara bile girmem. Ayran gibi hem kafa, hem bagimlilik yapiyor bu ekipmanlar...Alsan dert satsan dert...

Bu ekipman yığınını ele geçirsek, forumlarda işimiz ne? Bir tane ilan asarsam ne olayım? Öpülecek paralı görmemiş çok memlekette, yeter ki Joe'nun olduğunu ispatlayalım ;)

yalnız bir oparlar tıvırı vırı filan gitmiş diğerleri olduğu gibi duruyor hala :) Ben de ekipmanımı satıyorum satriani abimiz gibi ama ikimizin de kaderi aynı. Marshall a buzdolabı ya da projektör makinesi takas teklifleri de geliyorsa sanırım kardeş bile çıkabiliriz Satriani ile.

Demek istediğim amfiyle satriani arasında elektriksel dalga harici bir bağ olamaz belki arada sesini falan açmıştır:D Eğer bu amfiden dünya da bir tane varsa işin şekli değişir...

hayırdır satriani iflas mı etti ? niye ekipmanını satıyo? ayrıca abartmayın kullanmak için alıyosunuz kelepir ise alın. satriani yi satın almıyosunuz ki sağa sola çarpmıyım diyosunuz :D yok kullanmıyımmış :D bence onları satma sebebi ya yer kalmadı evinde yada artık bir işine yaramıyodur.

Satriani abimiz de çapulcu çıktı :)

936743_425294900911868_784682319_n.jpg

Ayrıca şöyle bir tweet yazmış:

Hard to see beautiful Istanbul with riots in the streets. My heart goes out to our friends and fans in Turkey.

https://twitter.com/chickenfootjoe/status/341829050630803456

Simdi yas kemale erirken bir taraftan da bu gavurlar hakkinda beyan edecegim fikirlerime biraz dikkat etmeyi ogrendim ben. Lakin hayat ogretir; alelade bir barda bilgi yarismasi/trivia night yapilir sen de gidersin kasilarak, pi sayisinin virgulden sonra 6. basamagini sorarlar butun masalardan dogru yanit gelir sasar kalirsin, bu mesela Turkiye'de olabilemez; isterseniz ODTU'de yapin isterseniz Bogazici'nde; sonra Hollanda'nin komsularini sorarlar yine herkes bilir. Buna benzer anektodlari cogaltmak mumkun ama sunu soyleyebilirim ortalamada dunyadan en bihaber insanlar herhalde bizim memlekettedir o yuzden harita isine hic girmeyelim derim.

Simdi gelseler kiymeti yok da ne demek azimim? En cok simdi kiymetli cunku ornegin Michael Keneally gibi bir delifisek adam eskiden grupta yoktu simdi var. Satriani hele bir kere sarap gibi adam, 57 yasinda gelip 2 saat 30 kusur dakika ayakta ziplayarak konser vermis bu forumda bunu yapacak delikanli var mi? Oturarak yapacak delikanli da yok ya neyse...

Ote yandan bir tane dandik tufekle 2 saat ayakta nobet tutamayan illa oturmak isteyen 20 yas grubu adam dolu bu memleket en azindan belki bu tembellige care olur. Hem belki gitar tonundan birseyler kapar insanlar, bu konuda da Turk gruplar cogunlukla acinacak halde. Satriani gibi babalarin gelmelerinde ve eli pena tutan adamlarin da gitmelerinde sonsuz fayda vardir yani...
Var ya, oturdum Pi'nin virgül sonrasıi 6. basamağını buldum. Hep aklımda artık, kim sorsa çat diye yapıştırırım.

Geri