Pankart

Önemli olan Stüdyo grubu değil canlı performans grubu olmak. Bizde onun için kasıyoruz. İçimize tam olarak sindiğinde konser olacak zaten ki buda çok yakın.

sanırım 38. kez dinliyorum...çok güzel..!!!müzik ,sözlerin aksine insanı bir girdabın içinden çıkarıyor..her dinleyişte bir başka girdaptan çıkıyorum.39.oldu şimdi..çıkarım umarım...müzik çok etkili...

sanırım 38. kez dinliyorum...çok güzel..!!!müzik ,sözlerin aksine insanı bir girdabın içinden çıkarıyor..her dinleyişte bir başka girdaptan çıkıyorum.39.oldu şimdi..çıkarım umarım...müzik çok etkili...

İlk kez Garage bar da dinledim. Umay umayın bi şarkısını caverlamışsınız. Gayet başarılı buldum. Bide besteniz çalındı. Bu forumda olanın tamamını dinledim. oda bayaa iyiydi. En yakın zamanda konserde dinlemek niyetiyle başarılar.

PARODİİİİİİİ---- SLMM BEYLERR ben can! hep destek tam destek burda girdabı dinlerken taa 3 buçuk yıl öncesine belki dahada öncesine! dedim ben biyelerden biliorum bu parcayı :p sizleri seviorum eskiden oldugu gibi herzaman yanınızdayım 2 buçuk yılımı verdim ee dile kolay :) unutturmayın kendinizi/ bizleride unutmayın görüşürüz emre ve kök

beyler dinledikce etkili oluyo sarki neyler eklenince güzel olmus eski halinden epeyce fakli olmus anlasilan trafikte degişmiş...ii emin adimlarla muziginizi ilerletiyorsunuz bizim muzik klubu camiasi dinledi ve hepsi ii yorumlar yapti :p 8) 8) walla ii seyler sizi beklio ama zor olucak kolay gele....

thepub demiş ki:
"düsmedim daha" yı nasıl dinleyebilirim cok severim o parcayi..merak ettim, garaj a mı gitmem gerek illa! konseriniz ne zmn..bi de album:)

aslında garaj'ın da bu konuda bir misyonu yok ama sanırım evet şimdilik sadece garajda denk gelerek dinlenebilir.
Şartlar elverirse 2. albüme koymak fikrindeyiz umarız olur.

Geri