Çamur

hi_one demiş ki:
bu grup yıllardır orda burda varolmaya çalışırken kimsenin umrunda değildi..albüm çıktı ve arabesk damgası gruba yapıştırıldı.. arabesk yada değil.. arabesk yapmak için 9 kişiye gerek yok..

iyi bir albüm ve 'arabesk' kelimesiyle grubun sıfıra düşürülmesi anlamsız..

hi_one çok güsel özetlemiş..bu albüm 10 yıllık bir birikim sonucu çıkmıştır..çok büyük bir emek vardır.KÖTÜ diyip kestirip atmak çok acımasızca, saygısızca..elbette sevmemiş olabilirsiniz beğenmemiş olabilirsiniz ama bunu kötü,ığğ uğğ şeklinde değilde daha insancıl bir şekilde yapsanız daha güzel olmaz mı?
aklıma öykü abinin bir yazısı geldi hatta bulursan yazarım..

ahanda buldum
"Hemen hemen hepsinin yaş aralığı aynı:"80 tohumları".
Bir şarkıcıyı sevmemiş olsunlar hemen internetin başına otururlar, bir forum sitesine girerler yazarlar:"O solistin sesi iğrenç, o grubun şarkıları kusmuk gibi..."
Tamam beğenmek zorunda değilsin ama hakaret etmekle düşüncelerini ifade etmeyi karıştırmamalısın.Neden beğenmediğini söylebilicek yeterlilikte olmaman seni affetmemizi sağlamaz ki."

Öykü Onur Tanyel
ne güzel söylemiş ağzına sağlık öykü abi..

burada övgüyü en çok hakeden grubun bu kadar az mesajı var
ah aahh
aslında bu forumla ilgili herşeyi zaten özetliyo bu durum ya neyse
elit adamların elit kitlesi....az tabi
çamur herşeyle delikanlı gibi arkandayız....

yaaaaaaaaaaa ne bi ikinci klip geldi nede gündemdeler..ben onlarin öyle bi hayraniyimki anlatamam....sarkilarina bayiliyorum ya...nasil anlatsam bilmiorum..onlar bi harika ama neden bukadar sessiz ler anlamiyorum:(

çok ağır çok kaliteli adamlar ondan dolayı sesleri fazla çıkmıyo
delikanlı gibi dan dan söylüyolar şarkılarda söylicekerini
son yıllarda rock anlamında çıkan eli yüzü düzgün tek grup helal olsun
altyapıları
düzenlemeleri
besteleri
sözleri herşeyiyle harikalar.....
çamur peşindeyiz takipçiniz
bu grubu yedirmeyiz....

ben çamurdan memnunum.....
dinlicek olanlar alacak olanlar aldı dinledi zaten....
geri kalan çokluk zaten dinlemisin mümkünse...
ha alışılmışın dışında
diyer uyduruk rock çular gibi çan çan çan orda burda şu şarkıda bunu anlattık
yok bunda şunu anlattık demeden
entel dantel tiriplerden uzak
müzlkleri yapıyolar
helal olsun...

olcy_duman demiş ki:
mtears demiş ki:
ben sevdim çamur'u iyi olduklarını düşünüyorum :)

bu msjın bırkac benzerını baska sanatcılardada gordum sen herkese aynı seyımı yazıosun merak ettım dorusu
ama camur cok ii bı grup ben sewdım acıkcası :!: :!: :LOL:

oturup da buna farklı şuna farklı mesaj yazmak için uğraşmıyorum açıkçası :D :D :D
ama yazmak için yazmıyorumgerçekten sevdiğim ve beğendiğim için yazıyorum ;)

çamurla ilgili daha önceki sayfalrda sıkıntımı belirtmiştim sayfada ki yada bu tip formlarda yazn arkadaşların yaş ortalamaı ile ilgili bi yazıydı ama artık bi düzelme var gibi herkes hak ettiği değeri veriyor çamur gurubuna.

ooo çamur tabi ya iyi olmaz mı ahh bi de konser werebilseler en son galiba barışa rock da çıktılar gerisini hiç bilmiyomm !! Hara - bu aşkın ızdırabını bi de halim böyle yi çok seviyomm :D

davulcuları trafik kazasında ayağını kırmıştı. İyileşiyormuş, aralık da konserlere tekrar başlayacaklar diye biliyorum. Yani sitede öyle yazıyo :LOL:

Geri