Zoom G7.1ut

'Elektro Gitarlar' forumunda gogostar tarafından 7 Ocak 2006 tarihinde açılan konu

1. Fazla söze gerek yok...

Nothing Lost
    96 kHz sampling
    24 bit A/D/A conversion
    20 Hz - 40 kHz Flat response
    120 dB SNR

Everything Gained
    35 amp/stomp modeling
    92 effect types, 9 simultaneous
    80 user patch + 80 factory patch
    6 band EQ

Tube-a-tude
    20 tube amps, modeled by 32 bit DSP
    Energizer powered by real tube 12AX7

USB audio interface
    Built-in Expression Pedal, 4 simultaneous modulation
    2 Channel pre-amp easily selectable A/B channel
    World fastest patch change
    MIDI IN/OUT
    AUX input

İncelemek için:
    ZOOM G7.1ut

Guitar Amp/Stomp Box Models

360° View

Price

tariksaridogan bunu beğendi.
  2. hocam bu çok iyi ya off valla dilim düştü fiyatı nekadadır acaba bunun ülkemizde heheh

3. Aa ben bu basligi daha yeni gordum... Arkadasim ben yeni bir baslikta bu aletle ilgili ayrintili sayilacak bilgiler yazdim umarim kullanisli olur senin icin...

4. lamba olması çok iyi hemde çok fiyat da ii ama turkiyede yine uçar...

5. arkadaşlar aleti ilgiyle inceledim ve genelde beğendim fakat genelde kafama bir soru takıldı. alette stompbox ve amfi preamp simulasyonları aynı kategoride ve aletin üstünde sadece bir preamp düğmesi var, stomp lar için ayrı bir düğme yok. bunu görünce aletin aynı anda amfi ve pedal simule edemeyeceği gibi bir şüphe ye kapıldım. yani ya sadece stomp ya da sadece amfi preamp. bu ne derece doğrudur, nedir bunun aslı bilen varsa aydınlatırsa çok memnun olurum.

6. arkadaşlar aleti ilgiyle inceledim ve genelde beğendim fakat genelde kafama bir soru takıldı. alette stompbox ve amfi preamp simulasyonları aynı kategoride ve aletin üstünde sadece bir preamp düğmesi var, stomp lar için ayrı bir düğme yok. bunu görünce aletin aynı anda amfi ve pedal simule edemeyeceği gibi bir şüphe ye kapıldım. yani ya sadece stomp ya da sadece amfi preamp. bu ne derece doğrudur, nedir bunun aslı bilen varsa aydınlatırsa çok memnun olurum.

7. araştırdıktan sonra aletin preamp olarak ya stomp ya da amfi modellediğini öğrendim, olsun, aletle yapılan kayıtları dinledikten sonra fikirlerim olumsuz yönde değişmedi :D
    fakat bu sefer başka birşey merak ettim:
    aletin üstünde 1,2,3,4 diye düğmeler var, yanlarında da "mod/fx1", "preamp" falan yazıyor, peki bu alette bank seçip 1-2-3-4 ten preset seçme olayı yok mu? varsa efekt açıp-kapama ve preset seçme olayı nasıl aynı anda oluyor?
    prosesör olarak fiyatına göre oldukça kaliteli birşeye benziyor ondan bir ara ciddi ciddi almayı düşünebilirim, bu kadar soru sormamın sebebi bu :D

8. bu ozellikleri manual modda kullanabiliyorsun... bank dugmesine basili tutunca sectigin preset manual modda karsina cikiyor...

9. 7.1 modeli türkiyede nerede satılıyor? fiyatı nedir? laylay'ın sitesinde henüz satıldığı ilân edilmemiş!

10. geçen gün laylaylom müziğer sordum (izmir), adam önce "o ne?" dedi, sonra jeton düştü, "ha şu lambalı zımbırtı mı?" dedi, evet dedim. henüz gelmemiş. gelirse kaça gelir dedim, onun hakkında da hiç bir fikri yokumuş..

11. laylaylomda kime sordun bilmiyorum ama ateş le:) 230 dolar fiyatı var peşinde 230 tl ye yapıyolar g2 yi bildiğim kadarıyla...ama g7 hakkında bilgim yok

12. laylay fiyatları azcık düzenlese...noolur ki ... :(
    inş. alıcam yakında...

Bu Sayfayı Paylaş