Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
evet şimdiden bütün izmiri uyarıyorum cumartesi gecesi yani bu gece biçok şey değişecek olmayanlar olucak görülmeyenler görülecek evet o gece bu gece merak eden herkes bu gece bios a...

ORHUN ARTIK İZMİRDE....

evet yukarıda yazmıştım wanted ın ünlü basçısının dediği gibi (ben demiştim böle olucaını hacı) oldu resmen resmen girdap alive wanted ın çıldırdığı gece olarak tarihe geçti muhteşem bi gece oldu uzun süredir bios ta yaşanmayan bi eğlence oldu.

Wanted
haftaya perşembe akşamından itibaren (sanırım 16 Şubat'a denk geliyor)
bornova Guardian'da tekrar çalmaya başlayacak herkesi bekliyoruz
görüşmek üzere
:)

wanted_keyboard demiş ki:
vokalistimiz de artık bu forumda. bi alto,tenor ve soprano saksofoncumuz olan, WANTED' ın nefesli çalgılar duayeni engin kaldı forumda olmayan. engineeeeeerrrrrrrrrrrrr nerdesin? ah engin!!! :))

Evren beyi!!! Menajeriniz de bu forum da, ayıp oluyo ama :)

WANTED & LOGOS
The MANAGER

Cumartesi gecesi Evren ve Engine sonsuz teşekkürler. Yardımımıza koştular saolsunlar. Klavyecimiz Kartalımız olmadığı için Evrenle sahne aldık çokda eğlendik baba saolsın. Organize olmasada Jam serisine ufak bi örnek verebildik buarada. Bi gün daha kapsamlı bi şekilde Girdap, Alive, Wanted üçlüsü olarak tam bir jam olayına girelim. Süper olur gibime geliyo hadi bakalım kolay gelsin tüm Wanted ekibine ve BIOS müzisyenlerine...

Arkadaşlar sizi cumartesi Biosta dinledim. Alive ile birlikteliğiniz çok hoş olmuş. :) İki grup arasında büyük bir yardımlaşma var sanki ne güzel. Bornovada aynı barda çalıp birbirini çekemeyen kuyusunu kazan gruplar varken sizin böle sahneler çizmeniz çok hoş. Bir Alive hayranı olarak sizide çok beğendiğimi söylemeden geçemiycem. Jamiroquailer çok hoş eskiden sadece Alivedan dinlerdik şimdilerde Wanted ve Kancadanda dinleyebiliyorum harika. Başarılarınızın devamını dilerim.:)

yorumlarına teşekkür yaxoo.dışardanda rahatlıkla gözlemlendiği gibi wanted-alive-grdp arasında ki grdptaki ogüzel insanlarla yeni tanışmamıza rağmen sağlam ilşkiler var.alive zaten kardişimiz;)bencede özellikle müzik piyasasında çok zor rastlanılcak bu olay başkalarına ibret olur!aliveyede grdpyede sevgiler;)

sizi burda yakalıyabildim ancak yaww fırsat bulup da dinlemeye gelemedim büyük kayıpmış valla(forum saolsun) hepinize selam arkadaşlar.Daha önce ilginç sahne deneyimi yaşadığım barış ve orçun(kuş adası :D..) ve ege şenliklerinin bela grubundan kardeşim çağıl,abla da diyemmi?:D
aaa kimdi buuu....seralp......
gökhan kardeşim zaten tam sahne adamı sana ne diyem ulan ben...
yakın zamanda görüşmek üzere
aha bu arada bende zahnelere dönüom başarılar dileyin bana(detone)çarşamba-cumartesi beri bar
saygılar diğer arkadaşlarada

vaaayyyyy seralp hakkaten forum saolsun abi yoksa ne zamandır görüşemiyoduk.....çok sevindim tekrar sahnelere dönmene fırsat buldugumuz anda seni dinlemeye geliriz beriye o zaman.basarılar dilemeye gerek yok o güzel hofner gitarınla güzel güzel calıyosundur sen yine zaten.....görüşürüz abi

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri