Samsun buluşması

'Forum Meydanı' forumunda deyyus tarafından 9 Ocak 2006 tarihinde açılan konu

1. eski konu başlığı çok özensiz hazırlanmıştı silinmesini anlayışla karşılayabiliyorum , online olduğu kısa sürede 4 kişi bana ulaştı demekki burda samsunlu arkadaşlarımız var.

bu başlık silinmesse sevinirim , internetin hayatımızı altüst etmesi yüzünden artık çevremizdeki insanları sadece bu topiklerden tanıyabiliyoruz :(

buluşma olayına gelince gösterilen ilgi doğrultusunda güzel bir buluşma en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. :wink:

BULUŞMA 29 OCAK 2006 PAZAR GÜNÜ , SAAT 14:00 DE LOWDOWN JAZZ CAFE DE

GELECEKLER İSMİNİ YAZSIN VEYA MSN DEN ULAŞSIN :!:

2. özge güler

ben gelirim ama benim okul 20 şubatta açılıyor. bu tarihten önce olursa gelemem izmit buluşmasıyla idare ederim.

3. mekan : LOWDOWN jazz cafe yeterli çoğunluk yani 10 kişi olsak yeter,eğer bu sayıya ulaşırsak uygun bir gün belirleyip bi buluşmada biz yaparız samsunlular olarak :D

4. benim samsunda ilk senem bilmiyorum o dediğin yer neresi. ben bi ilk gittiğimde vedat abiyle tanışltım bagete fln gittim başka da bi yer bulamadım. sen orayı bi tarif et iyi olur.

5. LOWDOWN da vedo nun mekanı discordia dan burak la açtıkları küçük şirin bir jazz cafe , hizmet sağlam her yalnız kalmak istediğimde giderim ve vedo nun terapisi iyi gelir düzelirim (=

Adres: Çiftlik BİM magazası üsttü,çiftlik caddesi

6. ben orayı biliyorum da adını baget sanıyodum..

ok ya ben biliyorum orayı. ben bi gün gittim bagete taşındılar diye orayı tarif ettiler. gittim baktim vedat abi içerde fln daha açılmamıştı. yeni yapıyolardı tadilat fln yani. çarşamba aççaz demişti ozaman vedat abi ama sonra gittiğimde de kapalıydı. noter fln var hatta yanında. ok. orası olur. ama iki kişimi olcak buluşma kimseden ses yok... bu arada burak majör müzikte gitar kursu veren mi? duymuştum..

7. Nerede, ne zaman?

8. ben 20 şubat civarında samsunda olucam okul ozaman açılıyo..

öncede yaparsaanız ben malesef iştirak edemem:p

9. ya bence 10 kişi olsun en az burdan 5 kişi bulsakta olur 5 de ben dinleyen çağırırım ortaya karışık bişey olur.bekleyelim 3 kişi daha bulursak kafi (=

10. bulurz heralde yaa.. ama dedim gibi ben 20 şubattan sonra gelicem yani o yüzeden siz şubat ayında bensiz bir buluşma yaparsınız gibi geliyo..

11. hey bende varım :) acil bir tarih belirliyelim ..

17sinden sonra herhangi bir gün

deyyusla ayarlayacaktık zaten bir buluşma..

fakat günü de ayarlayalım ki athena forumdan arkadaşlar da var onlar da gelsin çifte buluşma olur ;)

12. ocağın 17 simi şubatın 17simi.. muhtemelen ocağın ben gelemiyom ya tuh neyse şubattada bi tane yapsak abartmış olurmuyuz..

13. abi ayarlayın günü herşeyi deyyus a bırakmayın funky anam kaç kişisiniz onu belirt tarih de 21 i cumartesi günü olabilir veya 22 si ya olmasssa hergün buluşuruz m.k. (=

14. bende samsundanım gelirim de buluşmanın amacı ve içeriği hakkında bilgi verir misiniz?

15. amaçsız ve içeriksiz..

cameldiven buluşma amaçsız ve içeriksiz olcak desem inanırmısın:) ya hiç işte tanışalık konuşalım amaçlı diyebiliriz içerik yok bence yani tartışcağımız bi mevzu yok öyle buluşcaz naber nasılsın arkadaş olcaz işte..

16. deyyus un olduğu bir buluşmada içerik , mesaj , amaç olmaz mı hiç ?

beni tanımadığına veriyorum ve kızmıyorum bu seferlik (=

ya amaç tanışmak,konuşmak ya öyle bişey işte hiç yapmadık ki ilk defa olacak o yüzden hiçbişey bilmiyoruz sadece gelin işte,her muhabbete giren insanlaRIn bulunduğu bi buluşma olacak ciddi bişey olmaz sanırım .

ya ne biçim soruymuş bu kardeşim amaç yok ya ne amacı olsun , hıımm şunu yapabiliriz ben her ay 5-6 arkadaş cd istetiyorum istanbuldaki bi kaç şirketten toptan fiyatına isteyenlere bu konuda yardımcı olurum ayriyetten radyo proğramcısı olduğumdan 52 gb yerli rock arşivim var takasa filan gireriz isteyenlerle (=

samsunun geleceğinden bahsedilir,yusuf z.ya ibnesinden filan (=

17. amaç bulma toplantısı olcak ..

deyyus karar ver amaç varmı yokmu. hani varsa affet:p yoksa da bulalım bari insanlar amaçsızca şeyler yapmak istemiyo galiba...

benden bişiy çıkmaz tabi bu konuda amaç bulmak için. herkes bilgiğini gördüğünü elinde olanı paylaşır arkadaş oluruz.. ama bu ilk buluşmada olurmu bilmem.. o yüzden ilk buluşma amaçsız olur.. sen toptan cd olayına girmişin ne güzel.. bende isteyene ingilizce dersi veriyim.. adım hıdır elimden gelen budur hesabı olur biraz.. ee fikirleri görelimi yokmu arttıran...

amaç bulma toplantısı olur yada ikinci buluşmanın amacını belirler bidaha toplaşmaya zemin hazırlarız:)

18. evet ilk tarih :

22 ocak 2006

mekan belirtilmiş zaten :D

bir tek saat var

19. he he he ... doğum günümüde kutlayın ben vekil bırakayım yerime. benim yerime mumları üfler.. :roll: neyse çok kıskandım... bensiz haa.. bende 5. buluşmaya katılırım daha 1 aydan fazla var gelmeme..

20. insan bi daha yapar dimi?kaçırmışız ilkini:(

Bu Sayfayı Paylaş